photo_2016-08-14_23-59-47

هاناخبر که فعالیت آزمایشی خود را از ۱۷ مرداد سال ۱۳۹۴ شروع کرده است در ۲۸ دی ماه ۹۴ با موافقت هیات نظارت بر مطبوعات و دریافت مجوز رسمی به شناسه ۷۶۶۶۲  و به سه زبان فارسی، کُردی و آذری از اداره کل مطبوعات و خبرگزاری های داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی فعالیت رسمی خود را آغاز کرده و تلاش دارد آخرین تحلیل‌ها و گزارش‌ها از مهم‌ترین اتفاقات روز ۵ استان شمالغرب و غرب کشور شامل استان های آذربایجان غربی،آذربایجان شرقی،ایلام،کردستان و کرمانشاه را در اولویت کاری خویش قرار دهد هر چند این پایگاه خبری گوش چشمی به مهمترین خبرهای روز ایران و جهان را داشته و قصد دارد به صورت آنلاین در اختیار مخاطبان خود قرار دهد اما این مورد از اولویت های کاری این پایگاه خبری-تحلیلی محسوب نمی گردد.

عدم وابستگی، مشی رسانه‌‌ای این سایت تحلیلی خبری خواهد بود و اعضای تحریریه این مجموعه می‌کوشند از قالب ظاهری خبرها فراتر رفته و به زوایای پنهان و آشکار حوادث سرک بکشند و با کندوکاو بیشتر، ناگفته‌ها و وجوه نامکشوف وقایع و حوادث را بیابند.

هاناخبر به هیچ حزب و گروه و ارگانی وابسته نبوده و نیست با این وجود و بر اساس رسالت رسانه ای خود حق نقد و ارزیابی هر حزب و گروهی را ناروا نمی داند و بطور کلی این مجموعه رسانه‌ای خود را در امر اطلاع‌ رسانی کاملا مستقل می‌داند و در چارچوب قوانین نظام جمهوری اسلامی از درغلتیدن به تمایلات حزبی و جناحی پرهیز دارد.

ما در هاناخبر بر این باوریم که دانستن حق همگان است و حق گرایی و حق گویی رسانه ای با پایبندی کامل به قانون مطبوعات کشور در دستور کار این پایگاه خبری قرار دارد

تحریریه هاناخبر می کوشد با جمع آوری اساتید،صاحب نظران،دلسوزان،نخبگان و همکاران حرفه‌ای و بهره‌مندی از نظرات این ارزشمندان جامعه، عرصه‌های جدیدی در اطلاع‌ رسانی بهنگام و شفاف بجوید و بگشاید.

یکی از مهمترین عرصه های فعالیت هاناخبرمعرفی نخبگان،چهره های علمی،فرهنگی،ادبی،هنری، مشاهیر وچهره های برتر۵ استان آذربایجان غربی،آذربایجان شرقی،ایلام،کردستان و کرمانشاه است.

در هاناخبر تمامی نظراتی (کامنت ها) که از طریق صفحات داخلی مطالب (پایین هر صفحه) فرستاده می شوند و نیز مطالبی که از طریق پیامک،ایمیل،فاکس یا صفحه ارتباط با ما ارسال شوند، با دقت مطالعه شده،مورد بررسی قرار گرفته در صورت مغایر نبودن با قانون مطبوعات منتشر و در صورت لزوم با فرستنده تماس گرفته خواهد شد.

این پایگاه خبری – تحلیلی از راهنمایی ها و نقدهای مخاطبان و به خصوص همکاران گرامی در جهت رفع نقایص فنی و محتوایی و ارتقای کیفی استقبال می کند.

هاناخبر خود را آماده کرده است که به زبان گویای مردم تبدیل شده و وقایع را با دیدی به دور از حب و بغض های رایج و تحلیل واقعی نگریسته و به هیچ عنوان دنبال فریب افکار عمومی، جریان سازی های کاذب و تحمیل باورهای خود نیست و قانون و اخلاق مداری را سرلوحه تلاش رسانه ای خود قرار داده و با هدف ارتقای دانایی جامعه، حق پرسشگری شهروندان و وظیفه پاسخگویی مسئولان را با جدیت دنبال می‌کند.

ایجاد بانک گردشگری ۵ استان مذکور، حمایت از فرهنگ، زبان و ادبیات منطقه ای، حمایت از وبلاگ نویسان ۵ استان مذکور،تربیت و شناسایی،جذب،آموزش و بکارگیری نیروی انسانی مستعد در عرصه خبر و رسانه از دیگر اولویت های کاری در هاناخبر است.

صورت‌بندی تحریریه به شرح زیر است:

صاحب امتیاز و مدیر مسئول: فرحناز بهروزی

سردبیر: امیر ایزددوست

سردبیر تصویری:بهار قادری

سردبیر بخش کُردی:رحیم سورکانی شیته

سردبیر آذربایجان غربی: آرزو محمدی

سردبیر آذربایجان شرقی: امید عثمانی

سردبیر کردستان: سمیه قهرمانیان

سردبیر کرمانشاه: هیرو مصطفی زاده

سردبیر ایلام: هلاله مصطفی زاه

دفتر پایش: علی افخمی

طراح و گرافیک: مژگان زندی

حوزه سایبر و مدیر فنی: هیوا سلطانی – محمدپارسا ایزددوست – محمد هاجرپور

سیاست: حمید شریفی -ناصر کریمی

اقتصاد: فرهاد عزیزی – چیمن موسی زاده

فرهنگ: پریسا جعفری بوکانی

جامعه: هیوا سلطانی – حیات ساعی – آمینه محمدی

بین‌الملل: گلاویژ مونسی – عبدالله رسولپور

ورزش: هادی سلطانی کادرویشی- صلاح حمه سلطانی – محمد هاجرپور

کاریکاتور: سیدیاسین قریشی – سید محمد قریشی

طنز و سرگرمی:محمد سپهری

سلامت و پزشکی: منصور عزیزی – هادی سلطانی

تازه های علمی و دانش و خواندنی ها: ویدا سپهری

عکاس خبری: هیرو مصطفی زاده – پرویز رسول زاده

تبلیغات: عبدالله رسولپور

فناوری اطلاعات: رضا سعیدی فر

مدیر روابط عمومی: آرزو محمدی

آدرس دفتر مرکزی : بوکان – خیابان شهیدفهمیده (خیابان فرهنگسرای سیمرغ) – روبروی دبیرستان ۱۴ خرداد و استقلال  -دفتر مرکزی پایگاه خبری تحلیلی هاناخبر

کدپستی:۷۴۵۱۵-۵۹۵۱۸

تلفن:۴۶۲۲۲۵۱۵ -۰۴۴

تلفکس: ۴۶۲۷۷۶۷۰-۰۴۴

فاکس:۶۲۶۴۸۶۰-۰۴۴

ایمیل: info@hanakhabar.ir

ایمیل:parsaresaneh@yahoo.com

سامانه های پیامکی ارتباط مستقیم با سردبیر:  ۶۶۰۰۰۴۴۵۸۴

سامانه های پیامکی: ۵۰۰۰۱۳۳۳۳۰۳۰۰۵

                           ۵۰۰۰۲۳۳۳۳۰۳۰۰۵

                           ۵۰۰۰۴۳۳۳۳۰۳۰۰۵

شماره همراه:   ۰۹۱۴۶۷۹۰۷۶۷

تلگرام:              ۰۹۱۴۶۶۲۵۰۸۳

#