احدیوسفی، تراویسا را رسما به عنوان سرمربی فصل جدید تیم والیبال شهرداری ارومیه معرفی کرد.

به گزارش هاناخبر ،  نشست خبری مدیرعامل باشگاه شهرداری ارومیه بعداز ظهر امروز برگزار شد.

احدیوسفی در این نشست تراویسا را رسما به عنوان سرمربی فصل جدید تیم والیبال شهرداری ارومیه معرفی کرد.

وی اظهار داشت:برای هدایت تیم والیبال شهرداری سه گزینه مد نظرمان قرار داشت که در نهایت با تراویسای ایتالیایی صربستانی به توافق رسیدیم.

مدیرعامل باشگاه شهرداری ارومیه بیان نمود: قرار است تراویسا علاوه بر مربیگری در تیم بزرگسالان بر تیم های پایه نیز نظارت خواهد داشت تا پشتوانه سازی والیبال بزرگسالان انجام شود و در شان مهد والیبال گام برداریم.

یوسفی با بیان اینکه به زودی وضعیت بازیکنان با نظر این مربی مشخص خواهد شد ادامه داد: تکلیف تیم و بازیکنانی که مدنظر تراویسا قرار دارد را جذب خواهیم کرد و تیم از یکم تیرماه برای لیگ برتر تمرینات خود را شروع خواهد کرد.

در ادامه این نشست مدیرعامل باشگاه ضمن انتقاد از بسیاری از هیات های ورزشی و علی الخصوص هیات فوتبال اظهار داشت: باشگاه شهرداری به عنوان حامی ورزش در شهر ارومیه فعالیت میکند باید همه با هم در راستای پیشرفت ورزش گام برداریم در سال گذشته هیات فوتبال در ثبت قراردادها و همچنین برگزاری مسابقات کمی مارا اذیت نمود تا جایی که همکاران بنده در روز مسابقه زمین را خط کشی نمودن در حالیکه هیات فوتبال ارومیه برای انجام هر بازی مبلغ ده میلیون ریال دریافت می نمود و مسئولیت برگزاری مسابقات را بر عهده داشت.

وی گفت: امیدواریم امسال هیات ها تعامل بیشتری با ما داشته باشند چرا که تیم داری ما در ورزش کمک به آنهاست همانطوری که در مقابل هیات والیبال و دبیر این هیات شبانه روز با ما همکاری نمود تا به موقع با ثبت قراردادهایمان بتوانیم تیم روانه مسابقات نماییم.

احدیوسفی با بیان اینکه باشگاه شهرداری ارومیه در حال حاضر ۲۵۰۰ هوادار ثبت شده دارد افزود: امسال می خواهیم با همکاری و همفکری رسانه ها، طرفداران و باشگاه کانون هواداران را راه اندازی کنیم و فعالیت تکریم هواداران و برنامه هایی که در نظر گرفته شده است توسط این کانون انجام شود.

مدیرعامل باشگاه شهرداری ارومیه در پایان خاطر نشان کرد: برای موفقیت تیم های مختلف امیدواریم همه طرفداران ، رسانه ها و مسئولین پشتوانه ما باشند.

 

#

اشتراک این خبر در :