رئیس دانشگاه آزاد ایوان گفت: این مرکز در سال تحصیلی آینده برای تکمیل کادر هیات علمی و ایجاد رشته های تحصیلات تکمیلی از میان واجدین شرایط، عضو هیات علمی جذب می کند.به گزارش هاناخبر؛ آرش نادمی اظهار کرد: دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایوان در شش رشته برق، برنامه ریزی علوم اداری و مدیریت، حسابداری، عمران، کامپیو تر و هسته ای در صدد جذب عضو هیات علمی است که تاکنون ۲ نفر در مقطع دکتری برای عضویت در هیات علمی این مرکز پذیرش شده اند.
وی همچنین از افزایش ۲ رشته تحصیلی مقطع کارشناسی ارشد در این واحد خبر داد و یادآور شد: این دانشگاه امسال در ۲ رشته جدید کارشناسی ارشد مهندسی برق و مهندسی شیمی با امکانات کارگاهی و آزمایشگاهی دانشجو می پذیرد.
نادمی اضافه کرد: ۲۷ رشته تحصیلی دانشگاه آزاد ایوان با ظرفیت ۷۰۰ دانشجو در مقطع کاردانی و کارشناسی در رشته های فنی و مهندسی برای سال تحصیلی جدید آماده پذیرش دانشجویان است.
وی گفت: برای هدایت تحصیلی دانشجویان یک پکیج آموزشی، فرهنگی و رفاهی در نظر گرفته شده که از طریق وب سایت این دانشگاه در اختیار پذیرفته شدگان قرار می گیرد همچنین از طریق نصب بنر در سطح شهر و سایت ها این اطلاع رسانی ها صورت گرفته است.
نادمی تاکید کرد: اکثر پذیرفته شدگان این مرکز بومی هستند و دانشجویان غیر بومی نیز از شهرهای مجاورند که تردد می کنند بنابراین تاکنون تقاضایی برای اسکان در خوابگاه ها صورت نگرفته ولی در صورت تقاضای دانشجویان برای اسکان، دانشگاه نیز امکانات لازم را در اختیار آنها قرار خواهد داد.
وی افزود: در سال تحصیلی جدید افزایش شهریه ثابت نخواهیم داشت اما شهریه متغیر ۱۵ درصد افزایش می یابد.
دانشگاه ایوان دارای ۷۰۰ دانشجو در مقاطع کاردانی و کارشناسی است که از این تعداد ۸۰ درصد دانشجوی پسر و ۲۰درصد دانشجوی دختر مشغول به تحصیل هستند و دارای چهار هزار متر مربع فضای آموزشی، سه گارگاه برق، کامپیوتر، نقشه برداری، یک آزمایشگاه شیمی و یک سالن ورزشی است.

#

اشتراک این خبر در :