مدیر شبکه بهداشت و درمان بوکان از تحویل طرح توسعه بیمارستان بوکان از طرف وزارت مسکن و شهرسازی به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان و این شبکه خبر داد.

به گزارش هاناخبر، دکتر محمد عباسی  روز یک شنبه (۵دیماه) در گفت وگو با خبرنگاران گفت: طرح توسعه بیمارستان شهید دکتر قلی پور بوکان از طرف وزارت مسکن و شهرسازی به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان و این شبکه تحویل گردید.
مدیر شبکه بهداشت و درمان بوکان ادامه داد: با افتتاح این طرح بیش از ۷۳۰۰ متر مربع به فضای درمانی شهرستان افزوده شده که برای احداث آن ۱۶۰ میلیارد ریال هزینه شده است.
وی اضافه کرد: با توجه به دریافت کلیه تجهیزات پزشکی طرح توسعه،تلاش خواهد شد در اسرع وقت مورد بهره برداری قرار گیرد و در دهه فجر انقلاب اسلامی سالجاری رسماً افتتاح شود.
دکتر عباسی در مورد تعداد مجموع تخت های بیمارستان اظهار داشت: با بهره برداری از طرح توسعه تعداد تختهای بیمارستان بوکان به ۲۵۰ تخت خواهد رسید.
وی بیان کرد: در کنار طرح توسعه، ساختمان درمانگاه نیز مورد بهره برداری قرار می گیرد که فضای مناسبی برای درمانگاههای تخصصی و عمومی فراهم می شود و کاهش بار مراجعین بخش اورژانس را نیز شاهد خواهیم بود.
کلنگ زنی طرح توسعه بیمارستان بوکان در اردیبهشت ۱۳۸۸ توسط معاون وقت وزیر مسکن و شهرسازی و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی صورت گرفت.

#

اشتراک این خبر در :