شهردار بانه با بیان اینکه مجتمع تجاری آفتاب درخشان بعلت عدم پرداخت عوارض کمیسیون ماده ۱۰۰ شهرداری بسته شده بودگفت:این مجتمع دوباره بازگشایی می‌شود.

به گزارش هاناخبر، بابک رستم‌پور امروز در گفت و گو با خبرنگار ما، در این خصوص اظهار داشت: مجتمع تجاری آفتاب درخشان بانه که بعلت عدم پرداخت عوارض کمسیون ماده ۱۰۰ شهرداری اخیرا بسته شده بود  دوباره بازگشایی می‌شود.

وی با اشاره به جلسه‌‌ای که امروز با مالک مجتمع تجاری آفتاب در شهرداری برگزار شد گفت: مالک مجتمع تعهد دادند که باقی مانده عوارض کمسیون ماده ۱۰۰ شهرداری را به صورت قسط بندی پرداخت کنند.

شهردار بانه تصریح کرد: هدف شهرداری بانه تعامل با شهروندان و رونق کسب و کار در این شهرستان می‌باشد و امروز نیز با پیشنهاد تقسیط عوارض این مجتمع موافقت انجام شد و در صورت پرداخت اولین قسط بدهی، مجتمع تجاری آفتاب درخشان بانه دوباره فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.

وی با اشاره به بدهی این مجتمع گفت: باقی‌مانده عوارض پرداختی مجتمع تجاری شهر آفتاب بانه از محل کمسیون ماده ۱۰۰ مبلغی حدود یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال بوده که با توجه به توافق امروز در جلسه قرار است در چهار قسط از طرف مالک پرداخت شود.

#

اشتراک این خبر در :