بازی دو تیم سردار بوکان و شاهین بوشهر در قالب لیگ دسته دو باشگاه های کشور با نتیجه تساوی به پایان رسید.

 به گزارش هاناخبر، امروز دوشنبه (۲۰دیماه) تیم فوتبال سردار بوکان در هفته شانردهم لیگ دسته دو باشگاه های کشور تیم شاهین بوشهر را میزبانی کرد.

نیمه اول بازی که در ورزشگاه جدید پنج هزار نفری خاتم الانبیاء بوکان با حضور بیش از ۵هزار تماشاگر برگزار شد،بدون به ثمر رسیدن گل به پایان رسید و در نیمه دوم بازیکنان شاهین بوشهر در برابر ۵هزار تماشاگر بوکانی خود را نباخته و در دقیقه ۶۰ بازی توانست دروازه میزبان خود را با گل “حسن آشتی” باز کنند.
در دقیقه ۷۲بازی “مجید خدابنده لو” بازیکن تیم شاهین بوشهر به علت دریافت دو کارت زرد از بازی اخراج شد.
با اخراج یک بازیکن شاهین بوشهر، سردار بر حملات خود افزود و در نهایت در دقیقه ۸۵ بازی “بهمن طهماسبی” گل تساوی را به ثمر رساند و بازی با نتیجه یک بر یک به پایان رسید.
سردار در حالی نتوانست در این بازی از امتیاز میزبانی خود استفاده کند که هفته گذشته با شکست دادن تیم کارای شیراز در این شهر در جمع مدعیان صعود به مرحله دوم این بازیها قرار گرفته است.
هم اکنون در پایان هفته شانزدهم بازیهای لیگ دسته دو کشور، تیم سردار بوکان با ۲۴امتیاز بعد از تیم های شهرداری همدان با ۳۲امتیاز و شهرداری تبریز با ۲۶امتیاز در جایگاه سوم جدول رده بندی گروه سه این بازیها قرار دارد.
 سردار در گروه سوم این بازیها با تیمهای آلومینیوم هرمزگان، پاس همدان، کارا شیراز، شاهین شهرداری بوشهر، نیرو زمینی تهران، کاسپین قزوین، شاهین توسعه کیش، شهرداری تبریز، هف سمنان، شاهین ماهشهر و شهرداری همدان هم گروه است.
#

اشتراک این خبر در :