همایش علمی – تخصصی صلح و گفتگو در اندیشه امام خمینی (ره) با همكاری معاونت دانشجویی و فرهنگی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوکان برگزار می‌شود.

به گزارش هاناخبر به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوکان هدف از برگزاری این همایش آشنایی بیشتر با سیره نظری و عملی بنیانگذار جمهوری اسلامی است  که در اردیبهشت ماه سال ۹۵ با حضور اندیشمندان و پژوهشگران حوزه اندیشه امام خمینی (ره) در این واحد برگزار می شود.

در راستای برگزاری همایش امام خمینی (ره) که پیام آور وحدت است، كمیته علمی همایش برای دریافت مقالات با محورهای بررسی تطبیقی صلح و گفتگو در اندیشه امام امام خمینی (ره) و سیاستمداران اسلام گرای معاصر، تأثیر و کارکرد صلح و گفتگو در اندیشه امام خمینی (ره) بر روابط فرهنگی و اجتماعی جامعه، تأثیر و کارکرد صلح و گفتگو در اندیشه امام خمینی (ره) در ایجاد فرهنگ و تمدن، کارکرد صلح و گفتگو در اندیشه امام خمینی (ره) بر ایجاد جامعه جهانی، تأثیر صلح و گفتگو بر سعادت بشری از دیدگاه امام خمینی (ره)، مبانی فقهی و کلامی صلح و گفتگو در اندیشه امام خمینی (ره)، مبانی قرآن و حدیثی صلح و گفتگو در اندیشه امام خمینی (ره) فراخوان داده است.

اساتید، پژوهشگران، دانشجویان و علاقه‌مندان می‌توانند تا تاریخ ۵ اردیبهشت ماه ۹۵ مقالات خود را پیرامون محورهای ذكر شده به دبیرخانه كمیته علمی همایش ارسال كنند.

گفتنی است، چكیده مقالات در یك صفحه و اصل مقالات حداكثر در ۱۵ صفحه به صورت تایپ شده در قالب نرم افزارWORD  به پست الكترونیك iau.boukan.peace@gmail.com  ارسال شود.

شایان ذكر است، به مقالات برگزیده علاوه بر ارائه در همایش و انتشار در كتاب مجموعه مقالات همایش و دیگر مجلات معتبر داخلی، جوایزی اهداء می‌شود.

علاقه‌مندان برای كسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره موبایل ۰۹۱۴۴۸۸۰۰۸۹ (آقای حمزه زاده دبیر همایش) تماس بگیرید و یا به پایگاه اینترنتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوکان و کانل همایش در تگرام مراجعه نمایید.

زمان برگزاری همایش : ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵

پایگاه اینترنتی : http://www.iau-boukan.ac.ir/

کانال رسمس همایش : http://www.Telegram.me/iau_boukan_peace

پست الكترونیك : iau.boukan.peace@gmail.com 

آدرس دبیرخانه همایش :  آذربایجان غربی- بوکان، بلوار استاد هه ژار روبروی شهرک فرهنگیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوکان /

 

#

اشتراک این خبر در :