فرماندار دیواندره در جلسه شورای آموزش پرورش خبر داد:

احداث و بهره برداری از 34 کلاس درس دیواندره اعلام شد

شناسهٔ خبر: 01AB2DA8 -
فرماندار دیواندره گفت: در سال جاری 34 کلاس درس در شهرستان احداث و در اول سال تحصیلی جدید به بهره برداری خواهد رسید.

به گزارش هاناخبر ، جعفر توان در اولین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان در سال 97، گفت: از 34 کلاس درسی که در سال جاری احداث خواهد شد 17 کلاس درس توسط خیرین و مابقی از اعتبارات تملک داراییها وماده 180 تامین اعتبار شده است.

وی اظهار داشت: اصلی ترین واحد اجرایی آموزش و پرورش مدرسه است و آموزش و پرورش متعلق به همه است و هر گونه سرمایه گذاری در آموزش و پرورش زمینه ساز ایجاد بستر مناسب برای رشد و پویایی جامعه است.

مهندس توان با بیان اینکه شهرستان دارای بیشترین مدارس شبانه روزی است، افزود: احداث مدارس و بهره وری بهتر اولویت اصلی است زیرا همه ما در مقابل تحصیل تک تک فرزندان این شهرستان مسئول هستیم.

وی خدمت صادقانه را مهمترین اصل در جلب اعتماد مردم دانست و گفت: از ظرفیت های شهرستان بویژه انجمن اولیا و مربیان و خیرین مدرسه ساز در بحث احداث، توسعه و تجهیز مدارس باید استفاده شود.

رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان تصریح کرد: آموزش و پرورش برای جلوگیری از ترک تحصیل دانش آموزان برنامه ریزی داشته باشد بطوریکه بعد از پایان امتحانات پیگیر ثبت نام و ادامه تحصیل آنان برای سال بعد باشد.

فرماندار دیواندره در ادامه خاطرنشان کرد: این فرمانداری هزینه دیوارکشی و محوطه سازی کلیه مدارس نوساز در روستاها را تامین اعتبار خواهد کرد.

مهندس توان اضافه کرد: در یک سال و نیم گذشته بیش از 30 درصد مدارس تخریبی شهرستان با همکاری اداره کل نوسازی مدارس، مجمع خیرین مدرسه ساز و خیرین بومی و همچنین تخصیص اعتبارات شهرستان احداث و بازسازی شده است.

گفتنی است از کل اعتبارات ماده 180 و تملک دارییهای شهرستان بیش از 34 میلیارد ریال به احداث، تعمیر و تجهیز مدارس تخصیص داده شده است.

اولین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان باحضور مهندس توان فرماندار دیواندره، مهندس احمدی مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس، رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز استان، بخشداران تابعه، مدیرآموزش و پرورش، خیرین بومی مدرسه ساز شهرستان و دیگر اعضا صبح امروز در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

در پایان این جلسه از خیرین مدرسه ساز شهرستان با اهدای لوح تقدیر تجلیل شد.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
3 + 8 =