دستگیری یک زن متکدی میلیونر در سنندج

شناسهٔ خبر: 05A4B123 -
مدیر مرکز جمع آوری و ساماندهی متکدیان شهرداری سنندج از دستگیری متکدی ۶۷ ساله میلیونر در این شهر خبر داد.

به گزارش هاناخبر ،

صلاح الدین وکیلی مدیر مرکز جمع آوری و ساماندهی متکدیان شهرداری سنندج گفت: اکیپ جمع آوری و ساماندهی متکدیان این شهرداری در آستانه فرا رسیدن سال نو به صورت ویژه نسبت به اجرای طرح جمع آوری متکدیان و افراد کارتن خواب در سطح شهر اقدام می‌کند.

وی افزود: در راستای اجرای این طرح یک خانم متکدی در خیابان امام دستگیر شد که جهت بررسی وضعیت معیشتی به مرکز نگهداری متکدیان  شهر سنندج انتقال داده شد.

مدیر مرکز جمع آوری و ساماندهی متکدیان شهرداری سنندج عنوان کرد: پس از بررسی‌های به عمل آمده مشخص شد که این خانم ۶۷ ساله از یکی از شهرستان‌های استان وارد سنندج شده و اقدام به تکدی گری کرده است.

وکیلی اعلام کرد: در بررسی وسایل همراه این متکدی متوجه شدیم بیش از ۳۱ گرم طلا شامل ۶ عدد انگشتر، دو عدد النگو و یک عدد گردنبد همراه وی بود که فاکتور‌های خرید این جواهرات هم همراه وی بود.

وی افزود: علاوه بر این مقدار جواهرات این متکدی دارای چندین دفترچه حساب بانکی بود که در مجموع موجودی حساب بانکی این متکدی بیش از ۱۰۵ میلیون ریال است.

وکیلی عنوان کرد: علاوه بر دفترچه حساب بانکی بیش از ۱۳ میلیون ریال وجه نقد همراه داشت.

وی از معرفی این فرد متکدی به مراجع قضایی خبر داد و خاطرنشان کرد: نیازمندان واقعی جامعه هیچگاه اقدام به تکدی در سطح شهر نمی‌کنند.

مدیر مرکز جمع آوری و ساماندهی متکدیان شهرداری سنندج به شهروندان توصیه کرد: باهدف کاهش این معضل اجتماعی در سطح شهر به هیچ وجه به متکدیان خیابانی کمک نکنند و ما را در اجرای بهتر و ساماندهی متکدیان یاری کنند.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
8 + 4 =