سانحه مرگبار رانندگی در محور بوکان به میاندوآب با 7 کشته و مصدوم

شناسهٔ خبر: 05C50403 -
رییس پلیس شهرستان بوکان گفت: در سانحه رانندگی مابین خودروهای سواری پژو ۴۰۵ و پژو پارس در محور بوکان به میاندوآب۳ نفر نیز مصدوم و ۴ نفر در دم جان باختند.

سرهنگ کارآگاه مجید محبعلی در گفتگو با خبرنگار هاناخبر اظهار کرد: بدنبال تماس های مردمی با مرکز فوریتهای پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع تصادف مرگبار در محور بوکان به میاندوآب (پیچ ملالر) بلافاصله فرمانده انتظامی و نیروهای تحت امر در معیت عوامل امدادی وپلیس راه در محل وقوع تصادف حضوریافت و ضمن ابراز همدردی با خانواده فوت شدگان و مصدومان  عامل انسانی انحراف به چب ، سرعت و سبقت غیر مجاز راننده خودروی پژو ۴۰۵ را عامل اصلی تصادف بعد از ظهر امروز در محوریاد شده اعلام نمود .

 محبعلی در ادامه بیان کرد: متاسفانه علیرغم تاکیدات و توصیه های مکرر پلیس در جهت رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی از جمله داشتن سرعت مطمئنه وپرهیز از سرعت و سبقت غیر مجاز بازشاهد وقوع تصادفات این چنینی به جهت عدم رعایت اصول راهنمایی و رانندگی هستیم.
رییس پلیس شهرستان بوکان افزود: در تصادف فوتی امروز که در ۱۸ کیلومتری جاده ( بوکان_ میاندوآب) مابین خودرو های سواری پژو ۴۰۵و پژو پارس اتفاق افتاد به علت شدت تصادف و جراحات وارده ۴ نفر در دم فوت نمودند و ۳ نفر نیز مصدوم گردید.
وی با اشاره به اینکه تعداد ۶ نفر در خودروی پژو پارس بودند، گفت: راننده و ۳ نفر سرنشین خودروی پژو پارس در دم فوت نمودند و ۲ نفر از سرنشینان خودروی پژو پارس و راننده خودروی پژو ۴۰۵ نیز مصدوم هستند که به مراکز درمانی انتقال یافتند.
رییس پلیس شهر بوکان با اعلام اینکه فوتی های تصادف از اعضای یک خانواده هستند از هموطنان عزیز و‌خانواده های آنان خواست با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی و پیشگیری از تصادفات گام مهمی را در حفظ نیروهای انسانی برداریم .

گفتنی است: تصاویر رسیده به هاناخبر از این سانحه دلخراش قابل انتشار نیست.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
1 + 9 =