در مراسم تجلیل از نویسندگان شاخص بوکان:

نویسنده برجسته بوکانی: فرماندار بوکان ادیب و انسانی آگاه به تئوری ادبی و فرهنگی و جامعه شناسی است/ نویسندگان در فکر انحصار طلبی و یا تخریب همدیگر نباشند+فیلم

شناسهٔ خبر: 05EE116A -
یونس رضایی گفت:مشخص است که فرماندار بوکان ادیب و انسانی آگاه به تئوری ادبی و فرهنگی و جامعه شناسی است/نویسندگان و هنرمندان باید تعامل بیشتری با همدیگر داشته باشند و در فکر انحصار طلبی و یا تخریب همدیگر نباشند.

به گزارش هاناخبر ،یونس رضایی شاعر و نویسنده بوکانی در مراسم تجلیل از نویسندگان این شهرستان ضمن تسلیت به مصیبت دیدگان زلزله زده کرمانشاه اظهار داشت: نویسندگان و هنرمندان باید تعامل بیشتری با همدیگر داشته باشند و در فکر انحصار طلبی  و یا تخریب همدیگر نباشند.

وی گفت: مشخص است وقتی فرماندار شهرستان مبحث آثار فاخر را پیش می کشد،میداند که چرا این موضوع را مطرح می کند و این امر چندین پیام برای ما(نویسندگان) دارد،پیام اولش آنست که انسانی آگاه به تئوری ادبی و فرهنگی و جامعه شناسی مدیریت شهر را بر عهده دارد.

رضایی بیان کرد: نباید از نهادهای دولتی زیاد انتظار کمک داشت بلکه همین که آن‌ها سنگ اندازی نکنند کفایت می کند اما ما هنرمندان با همدیگر هماهنگ باشیم و تعامل داشته باشیم و تا زمانی که به تعامل نرسیم کارهای فرهنگی و هنری ما لنگ می‌زند.

وی افزود: باید اجازه داده شود که در سال چند بزرگداشت و یادبود هنرمندان و حوزه‌های ادبی و فرهنگی برگزار شود تا فرهنگ و هنر ما تقویت و شناسایی شود.

جهت مشاهده فیلم بر روی تصویر زیر کلیک کنید.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
3 + 8 =