استاندار کردستان :

هجمه های به ناحق به مجموعه مدیران بدور از انصاف و عدالت است

شناسهٔ خبر: 061BB043 -
استاندار کردستان گفت: شاهد برخی هجمه های به ناحق به مجموعه مدیران کشور هستیم که بدور از انصاف و عدالت است.

به گزارش هاناخبر ، بهمن مرادنیا در نخستین جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان، به نامگذاری سال مبنی بر حمایت از کالای ایرانی اشاره کرد و گفت: عمده دلیل بیکاری در کشور بواسطه عدم تولید و سرمایه‌گذاری است و نامگذاری سال نیز جهت بهبود شرایط فعلی مطرح شده است.

وی اظهار داشت: عمل کردن به چنین شعاری دو طرفه است به طوریکه تولید کننده با ارتقای تولید و مصرف کننده با خرید محصول ایرانی می توانند در تحقق شعار سال گام بردارند.

مرادنیا فرمانداران و مدیران دستگاه های اجرایی را ملزم به رعایت چنین رویه ای دانست و گفت: تامین نیاز ادارات با خرید محصول ایرانی و بازدید مکرر از واحد های تولیدی جهت تاکید بر ارتقای کیفیت کالا ها و رفع چالش ها در هموار شدن راه برای پیشبرد امور لازم و بلکه ضروری است.

استاندار کردستان خاطر نشان کرد: جوامع دیگر هم با چالش هایی چون بیکاری مواجه هستند و تنها مختص به کشور ما نیست اما شاهد برخی هجمه های به ناحق به مجموعه مدیران کشور هستیم که بدور از انصاف و عدالت است.

مرادنیا ادامه داد: بخش وسیعی از مشکلات زاییده امروز نیست بلکه ریشه در گذشته دارد از این جهت مدیران با رسالت از پیش تعیین شده نسبت به وظایف خود برای کاستن از مشکلات با احساس مسئولیت نیز فعالیت می کنند.

وی خواستار نظم و انضباط بیشتر در جلسات شد و گفت: تشکیل جلسه ماهیانه شورای برنامه ریزی و حضور به موقع مدیران در جلسات امری است که بایستی مهم انگاشته شود.

مرادنیا انعکاس اقدامات مثبت را برای مردم ضروری دانست و گفت: بیان صرف کاستی ها و مشکلات از سوی رسانه تنها منجر به ناامیدی مردم می‌شود بنابراین می‌طلبد ذکر دستاورد و اقدامات انجام شده هم ملاک عمل قرار گیرد.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
8 + 6 =