پس از 70 سال حضور ملی پوشان ایرانی:

درخشش دختر وزنه بردار کردستانی در مسابقات آسیا

شناسهٔ خبر: 116989A4 -
الناز باجلانی ملی پوش خوش آتیه دسته 63 کیلوگرم کامیارانی در مسابقات وزنه برداری قهرمانی نوجوانان و جوانان سال 2018 آسیا در جایگاه پنجم آسیا ایستاد.

به گزارش هاناخبر ، وزنه برداری قهرمانی نوجوانان و جوانان سال 2018 آسیا در بخش دختران عصر جمعه هفتم اردیبهشت ماه پیگیری شد.
تیم ملی ایران با چهار وزنه بردار در این رقابت ها شرکت کرد و الناز باجلانی وزنه بردار کامیارانی دسته 63 کیلوگرم تیم ملی نوجوانان دختر کشورمان در رقابت های قهرمانی رده های سنی پایه آسیا با 8 وزنه بردار دیگر در گروه A به رقابت پرداخت.
باجلانی ملی پوش خوش آتیه کردستانی در نخستین حضور ایران در این رقابت ها با اعلام کادر فنی فدراسیون توانست عملکرد خوبی بر جای بگذارد.
ورزشکار کامیارانی در این مسابقات با ثبت وزنه 67 کیلوگرم در حرکت یکضرب، 76 کیلوگرم در حرکت دوضرب و مجموع 143 کیلوگرم به عنوان پنجمی آسیا در رده سنی نوجوانان دست یافت.
بر اساس این گزارش، "فیض الله ئف" از ازبکستان در حرکت یکضرب 95 کیلوگرم، حرکت دوضرب 122 کیلوگرم و مجموع 217 کیلوگرم به سه مدال طلا در این دسته دست یافت.
گفتنی است، تیم ملی دختران ایران پس از 70 سال در این رقابت ها حضور یافت و رقابت‌های وزنه برداری قهرمانی نوجوانان و جوانان پسر و دختر قاره آسیا، تا 10 اردیبهشت ماه در شهر اورگنج ازبکستان برگزار ادامه خواهد داشت.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
5 + 4 =