میرزایی‌نیکو در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان: مبارزه با فساد در شرایط کنونی یکی از اقدامات ضروری است/مسئولان اقتصادی دولت باید جای خود را به افراد متخصص بدهند

شناسهٔ خبر: 151F5A9B -
عضو شورای مرکزی فراکسیون امید گفت: تا چه زمانی تصمیمات غلط باید گرفته شود؟ مسئولان اقتصادی باید جای خود را به افراد متخصص بدهند.

به گزارش هاناخبر ،

قاسم میرزایی‌نیکو عضو شورای مرکزی فراکسیون امید در گفت‌وگو باخبرنگاران با بیان اینکه امیدواریم با توجه به شرایط کنونی دولت تیم اقتصادی خود را تغییر دهد، گفت: بسیاری از نمایندگان مجلس از دولت خواسته‌اند تا هرچه سریعتر وزرای اقتصادی خود را تغییر دهد.

وی تأکید کرد: زمانی که در دنیا چنین وضعیت و مشکلات اقتصادی به وجود می‌آید، رئیس بانک مرکزی یا وزیر مربوطه کنار رفته و یک تیم پخته و با برنامه بر سر کار می‌آید.

میرزایی نیکو ضمن انتقاد به عملکرد بانک مرکزی در فروش سکه گفت: چرا دولت باید اعلام کند که هر کسی هر تعداد سکه که می‌خواهد بخرد، 7 میلیون سکه را تنها 115 هزار نفر خریده‌اند!

نماینده مردم دماوند و فیروزکوه با تأکید بر اینکه تصمیمات غلط دولت مدام اوضاع را بدتر می‌کند، تصریح کرد: این تصمیمات از سوی مشاوران و مسئولان اقتصادی دولت اتخاذ می‌شود، تا چه زمانی این تصمیمات غلط باید گرفته شود؟ آنها باید کنار رفته و جای خود را به افراد متخصص بدهند.

عضو شورای مرکزی فراکسیون امید یکی دیگر از اقدامات دولت را در شرایط کنونی، رسیدگی به خواسته‌های به حق مردم دانست و افزود: تأمین نیازهای مردم در حقوق شهروندی، ایجاد اشتغال، مبارزه با فساد و ... از کارهای دیگری است که دولت می‌تواند برای رفع مشکلات انجام دهد.

میرزایی‌نیکو مبارزه با فساد را در شرایط کنونی یکی از اقدامات بسیار مهم و ضروری اعلام کرد و گفت: مسئولان مربوطه بدون در نظر گرفتن جناح‌بندی‌های سیاسی باید پای کار آمده و حداقل نسبت به 5 سال گذشته درباره مفاسد اقتصادی پاسخگو باشند.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
2 + 7 =