مشکل ارائه خدمات به بیش از 800 خانوار روستایی بوکان حل شد

شناسهٔ خبر: 173D5E5C -
با تصویب بازنگری طرح هادی روستاهای کهریزه محمودآقا ، ناچیت، اوچ تپه و تبت، مشکل ارائه خدمات به بیش از 800 خانوار روستایی بوکان حل شد.

به گزارش هاناخبر ، روابط عمومی فرمانداری بوکان اعلام کرد که روز سه شنبه 15 اسفندماه  طرح بازنگری روستاهای کهریزه محمود آقا، ناچیت، اوچ تپه و تبت در جلسه کمیته تصویب مستقر در محل اداره کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایحان غربی در جهت ساماندهی سکونتگاههای غیر رسمی به تصویب رسید.

به گزارش این روابط عمومی با این مصوبه، معضل یک دهه اخیر مناطق روستائی جهت ارائه خدمات برطرف خواهد شد و بالای هشتصد خانوار که فاقد امکانات و خدمات بودند در آینده نزدیک بعد از انجام مراحل اداری می توانند از خدمات بهره مند شوند.

روستاهای واقع در حریم، بعد از تصویب کمیته فوق الذکر باید به کارگروه امور زیربنائی و در ادامه به شورای توسعه و برنامه ریزی استان ارجاع و بعد از تایید این شورا به شورای عالی معماری و شهرسازی جهت تایید و ابلاغ ارجاع داده خواهد شد.

در جلسه تصویب این مصوبه  " لقمان خسروپور" معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار بوکان، بخشدار مرکزی، بخشدار سیمینه، روسای بنیاد مسکن، راه و شهرسازی حضور داشتند.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
5 + 1 =