قهرمان مسابقه دوچرخه سواری کشور در ارومیه مشخص شد

شناسهٔ خبر: 21238A1A -
نخستین دوره مسابقه دوچرخه سواری آزاد استقامت(کریتریوم) با قهرمانی رکابزن تهرانی در ارومیه خاتمه یافت.

به گزارش هاناخبر ،

در این دوره از رقابت ها که با حضور ۱۳۰ رکابزن از سراسر کشور در ارومیه برگزار شد،مهدی علمایی، رکابزن تهرانی مقام اول را کسب کرد و سعید صفرزاده و محمدچایچی از تبریز نیز رتبه های دوم و سوم این رقابت ها را از آن خود کردند.

در بخش جوانان نیز مسعود خاکی از میاندوآب و عماد محمدی از مشهد رتبه های اول و دوم این رقابت ها را کسب کردند.

۲۵۰ ورزشکار از سراسر کشور برای این رقابت ها اعلام آمادگی کرده بودند که فقط ۱۳۰ نفر از آنان تواسنتند در این رقابت ها حضور یابند که شرکت کنندگان مسیر ۱۱ کیلومتری تقاطع غیرهمسطح مادر تا پل سوم خرداد ارومیه را در ۱۲ دور رفت و برگشت طی کردند و پس از طی مسیر ۱۳۲ کیلومتری به کار خود پایان دادند.

این مسابقه در ۱۲ دور ۱۱ کیلومتری و در مجموع ۱۳۲ کیلومتر برگزار شد و بیش ازیک صد و ۳۰ نفر در این دور از مسابقه حضور داشتند که آذربایجان غربی تعداد۳۵ نماینده داشت.

جوایز نفرات نخست تا سوم را به ترتیب ۳۵ میلیون ریال، ۲۵ میلیون ریال و ۱۵میلیون ریال بود و جایزه ای که برای نفرات برتر این مسابقه در نظر گرفته شده درمجموع ۱۲ میلیون تومان بوده و برای ۲۰ نفر از شرکت کنندگان که رتبه نخست تابیستم را کسب کنند جوایز نقدی اهدا شد.

۱۳ نفر از اعضای تیم ملی نیز با حضور در این رقابت ها آمادگی خود جهت درخشش در مسابقات آسیایی جاکارتا ۲۰۱۸ که مرداد سال جاری در اندونزی برگزار می شود را محک زدند.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
6 + 8 =