معرفی برگزیدگان دومین جشنواره رسانه ای مسیر سبز در ایلام

شناسهٔ خبر: 22333B5B -
برگزیدگان دومین جشنواره رسانه ای مسیر سبز با معرفی ۱۰ برگزیده نهایی این جشنواره در آیینی که در محل هتل زاگرس شهر ایلام برگزار شد معرفی شدند.

به گزارش هاناخبر ،

در این آیین که به مناسبت روز جهانی معلولان برگزار شد بر اساس بیانیه هیئت داوران از میان ۶۵۰ اثر رسیده به این جشنواره از سراسر کشور، تعداد 10 اثر برگزیده در زمینه های عکس،گزارش، یادداشت و مصاحبه معرفی و با جایزه نقدی،لوح تقدیر و تندیس جشنواره از آنان تجلیل شد.
بر اساس رأی هیئت داوران این جشنواره در بخش عکس خبری برتر ، فرزاد علیزاده خبرنگار - عکاس مرکز ایلام به عنوان منتخب این جشنواره برگزیده، معرفی و مورد تقدیر قرار گرفت.
 در این بخش با تقدیر از فریده زینی وند از شهرستان دره شهر و مصطفی پور تیمور از ایلام به ترتیب شهناز پروانه از استان کرمانشاه و پوریا عبداللهی از تهران را به عنوان برگزیدگان دوم و سوم عکاسی خبری جشنواره مسیر سبز معرفی کرد.
در بخش رسانه نیز با تقدیر از دلنوشته دانیال احمد نژاد از ایلام، جایزه بخش یادداشت شامل لوح تقدیر ، تندیس جشنواره و هدیه نقدی به صورت مشترک به مجتبی قیطاسی و حمید حیدرپناه از ایلام اهدا شد.
در بخش گزارش نیز هدیه نقدی، لوح تقدیر و تندیس جشنواره به حمزه عبداللهی پور به عنوان برگزیده این بخش تعلق گرفت.
در بخش مصاحبه نیز لوح تقدیر ، تندیس جشنواره و هدیه نقدی به آزاده خرم از ایرنا ایلام تعلق گرفت.
به گزارش هاناخبر، آزاده خرم از برگزیدگان این جشنواره در زمینه مصاحبه جایزه خود را به اعضای گروه سرود معلولان بهزیستی که در اختتامیه این جشنواره اقدام به اجرای سرود کردند اهداء کرد.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
3 + 8 =