فرآیند ارزیابی اداره های کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری کشور اعلام شد

شناسهٔ خبر: 235F8CDA -
استان های آذربایجان غربی،آذربایجان شرقی در صدر فرآیند ارزیابی اداره های کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری کشور قرار گرفتند.

به گزارش هاناخبر ، کیوان نوروزی با اعلام این خبر گفت : فرآیند ارزیابی عملکرد دستگاههای اجرایی در سال 1396 و بارگذاری امتیازات نهایی توسط سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان در سامانه مدیریت عملکرد سازمان متبوع به اتمام رسیده است.

او توضیح داد: با هدف ارج نهادن به زحمات تلاشگران عرصه خدمت و بهبود عملکرد استانها این ارزیابی انجام یافته و در مقایسه خلاصه وضعیت ادارات میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استانهای سراسر کشور طی سالهای 1396- 1393 برمبنای رتبه بندی امتیازات نهایی در شاخصهای عمومی ، اختصاصی و مجموع آنها ؛ استان آذربایجان غربی با دامنه بالاتر از 1800 امتیاز حائز رتبه عالی در کشور شده است .

مسئول روابط عمومی استان آذربایجان غربی با اشاره به جدول مقایسه ای استانها افزود : در ارزیابی سال 1396 ادارات میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری شش استان گلستان ،  فارس ، البرز ، آذربایجان غربی ، آذربایجان شرقی و خراسان جنوبی در ردیف اول این جدول قرار گرفته و با کسب1800 امتیاز و بالاتر حائز رتبه عالی شده اند بطوریکه کسب رتبه عالی برای استان آذربایجان غربی در سالهای اخیر برای نخستین بار بوده و نشانگر پویایی استان در رسیدن به اهداف سازمانی است .

نوروزی یادآور شد : کسب رتبه عالی برای استان آذربایجان غربی بر اساس اعلام دفتر مدیریت عملکرد ، بازرسی و پاسخگویی به شکایات سازمان متبوع و بر اساس رتبه بندی سازمان اداری استخدامی بوده و در ارتقاء جایگاه استان در بین دیگر استانها به لحاظ شاخصهای عملکردی بسیار موثر می باشد.

پس از اعلام این رتبه بندی، مدیرکل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان غربی پیام قدردانی صادر کرد. متن قدردانی جلیل جباری به شرح زیر است؛

اینک که به فضل الهی و با عنایت به رویکرد رو به رشد این اداره کل انجام وظایف محوله ، موفق به افزایش درصد امتیازات مکتسبه در شاخصهای عمومی ، اختصاصی و مجموع آنها از دیدگاه سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان شده و در رتبه بندی سازمان اداری استخدامی کشور دامنه امتیازات کسب شده را به بیش از 1800 امتیاز رسانده و در سال 1396 حائز رتبه عالی شده ایم بنوبه خودم از همدلی و زحمات شبانه روزی تمامی پرسنل خدوم اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری شاغل در سراسر استان آذربایجان غربی تشکر و قدردانی نموده و امیدوارم بتوانیم جهت تحقق اهداف تعیین شده و در اجرای شاخص های عمومی و اختصاصی سال جاری نیز شاهد افزایش درصدهای مزبور شده و با تکیه برنقاط قوت و راهکارهای اجرایی روند حرکت در مسیر تعالی اهداف سازمان متبوع و دولت تدبیر و امید و نهایتاً نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران گامی موثر در سال جاری برداریم.

جلیل جباری، مدیرکل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان غربی

 

 

 

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
5 + 1 =