رییس جمهوری: طوری بازی کنید که سربلند از زمین خارج شوید حتی اگر پیروز نباشید

شناسهٔ خبر: 2455529E -
رئیس جمهوری امروز در جلسه با بازیکنان و اعضای تیم ملی فوتبال گفت: آنچه که مردم از شما می خواهند این است که همه تلاش خود را برای کسب موفقیت انجام دهید.

به گزارش هاناخبر ، حسن روحانی عصر امروز در دیدار با ملی پوشان فوتبال گفت: بسیار خوشحالم که امروز در مراسم بدرقه تیم ملی از طرف مردم ایران حضور دارم. پیروزی همواره برای یک ملت شیرین و خوشحال کننده است. در ورزش نیز برای ملت ایران خوشحال کننده است و فوتبال نیز جایگاه ویژه ای دارد. شما که فوتبال را به عنوان ورزش خود انتخاب کردید این را دانستید که راه سختی در پیش است.

رئیس جمهوری تاکید کرد: از همه عزیزانی که برای صعود به جام جهانی تلاش کردند به ویژه آقای کی روش تشکر می کنم. باعث خوشحالی است که در این دوره با اقتدار صعود کردیم. همه چیز به هماهنگی ما و استفاده از فرصت ها و توکل به خدا ارتباط دارد. قلب وقتی به خدا توکل می کند آرامش می گیرد. باید همه سعی خود را انجام بدهید بهترین نتیجه کسب شود و به خاطر آمادگی و آموزشی که تا به الان بوده اعتقاد داریم می توانیم خوش بدرخشیم.

روحانی تصریح کرد: باید طوری بازی کنیم که سربلند بیرون بیاییم حتی اگر پیروز زمین نباشیم.‌ آن چیزی که مردم از شما می خواهند این است که همه تلاش خود را برای کسب موفقیت انجام دهید و مطمئن باشید دعای خیر مردم نیز پشت سرتان خواهد بود.

وی تاکید کرد: این بازی ها بسیار مهم است چون میلیاردها تماشاگر از سراسر جهان دارد.‌ کشور ما همیشه نامش در جهان پرآوازه بوده و کشور ما کشور با عظمتی است. ما همیشه سعی کردیم خواسته های ورزشکاران برطرف شود. آقای سلطانی فر همواره پیگیر مشکلات ورزش کشور هستند. نباید نگاه کنیم در گروه سختی در جام جهانی قرار داریم چون اتحاد بازیکنان مهم است و امیدوار هستیم که با دست پر برخواهید گشت.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
3 + 4 =