واکنش نماینده بوکان به کسب رتبه اول عملکردی فرمانداری بوکان در آذربایجان غربی

شناسهٔ خبر: 24558081 -
فرمانداری بوکان رتبه اول را در استان آذربایجان غربی به خود اختصاص داده است که باعث مباهات است. این نتیجه حاصل تدبیر فرماندار خوشفکر و همراهی معاونین، بخشداران ، کارشناسان و کارکنان پرتلاش فرمانداری و بخشداریهای تابعه و نیز هماهنگی کم نظیری است که در بین مسىولین شهرستان حاکم است.

به گزارش هاناخبر ، متن پیام تبریک دکتر محمدقسیم عثمانی به مناسبت کسب رتبه اول فرمانداری بوکان به شرح زیر است.

بسم الله الرّحمن الرّحیم

بر اساس ارزیابی انجام شده، فرمانداری بوکان رتبه اول را در استان آذربایجان غربی به خود اختصاص داده است که باعث مباهات است. این نتیجه حاصل تدبیر فرماندار خوشفکر و همراهی معاونین، بخشداران ، کارشناسان و کارکنان پرتلاش فرمانداری و بخشداریهای تابعه و نیز هماهنگی کم نظیری است که در بین مسىولین شهرستان حاکم است.

 قطعاً همراهی و همکاری مردم خوب شهرستان بوکان نیز مزید بر علت بوده که باید این موفقیت را ابتدا به مردم و سپس به جناب آقای دکتر جمال خسروی و همکاران همراه ایشان تبریک گفت و باید به این نکته توجه داشت که می شود در عین رعایت اصول و رفتار درست اجتماعی و احترام به مردم، بگونه ای عمل کرد که رتبه نخست را نیز در سطح استان کسب نمود. ثابت شد که می شود هم قهرمان بود و هم پهلوان و می توان هم جام قهرماتی را کسب کرد و هم کاپ اخلاق را از آن خود نمود.
 
بوکان ما بعد از مدتها صاحب یک تیم مدیریتی یکدست، همراه، دلسوز و مردمی شده است که از سایر دارایی های فیزیکی و مادی این شهر ارزشمندتر و گرانبهاتر است و باید این یکپارچگی را حفظ و نقطه ضعف های احتمالی را در بدنه مدیریت شهرستان خصوصاً در حوزه هایی همچون دانشگاه به انجام رساند تا در آینده، تکریم مردم توسط مسئولین و دلسوزی مسئولین در قبال مردم ما زبانزد خاص و عام شود.

این شرایط که حاصل اعتماد نظام به جوانان خوب و خوش آتیه شهرمان است، فرصتی مغتنم برای اثبات دلسوزی، وفاداری و مردم دوستی است که امیدوارم فرماندار با نجابت و با درایت شهرستان، بستر رشد مدیران توانمند و زمینه استفاده از جوانان توانمند را در عرصه خدمت به این مردم نیک، بگونه ای فراهم نمایند که استعدادهای فراوان شهرستان شکوفا و مردم از شکوفایی این استعدادها بهره مند و منتفع شوند.

خوشبختانه علیرغم رتبه نخست برای فرمانداری بوکان، مردم باز انتظارات بیشتری دارند چرا که این ظرفیت را در مدیران امروز بوکان می بینند و باید مدیران خوش آتیه ما با سرمشق قرار دادن مدیریت کایزن و بهبود مستمر، در جهت تحقق انتظارات ارتقاء یافته مردم مترقی بوکان و حومه گام بردارند و همپای گسترش و ارتقای انتظارات مردم، گستره و کیفیت خدمات و انجام وظیفه را بسط و تعمیق بخشند و از روند بهبود و ترقی باز نایستند.

در این میان نباید نقش اعضای محترم و دلسوز شورای اسلامی و نقش منحصربفرد جناب آقای مهندس قزلجی و نیز شهردار خوشفکر و با انگیزه بوکان و نیز سیمینه را نادیده گرفت که نه تنها انرژی و توان مسئولین را سلب نمی کنند بلکه یاوری امین در جهت رشد این دیار محروم و مستعد هستند. به رسانه های مختلف با همه حبّ و بغض های احتمالی باید درود فرستاد که از طریق آنان مردم آگاه ما و همه منتقدان خوش طینت و پاک نیت ، توانسته اند نقطه نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را مطرح نمایند که قطعاً در غیاب رسانه، این موضوعات به درستی و به راحتى بدست مدیران و مسئولان نمی رسید و آزاد گذاشتن فضای نقد که همواره مورد تآکید بنده بوده است، این فرصت را بیشتر و بهتر مهیا ساخته است که باید این صبر و متانت را نیز از جانب فرماندار محترم ستود.

نقش بدنه اصلاح طلبی شهرستان و فعالان فرهنگی و مدنی نیز در این عرصه غیر قابل کتمان است و آنها نیز هر چند كمتر از حد انتظار ظاهر شده اند اما نقش شان بی بدیل بوده که امید است در آینده این ظرفیت عظیم با کنارگذاشتن اختلافات و با تکیه به باور اصیل اصلاح طلبی، بتواند بیش از پیش به بهبود شرایط بوکان در حوزه های مختلف کمک و نقش ارزنده خود را ایفا نمايد.

در پایان از همراهی امام جمعه محترم و معزز، اعضای محترم شورای تأمین و شورای اداری و نیز شوراهای اسلامی شهر و روستا با فرماندار محترم تشکر می نمایم و به فرماندار عزیز تبریک عرض می نمایم که توانستند ضمن حفظ شأن و کرامت مردم، مدبرانه بخش اجرایی شهرستان را مدیریت و با حفظ و تقویت امانت اعتماد، به گونه ای عمل نمایند که بار دیگر ثابت شود بوکان ما دیار فرهیختگان است و شایسته بهترین ها.


محمدقسیم عثمانی
نماینده مردم فرهیخته بوکان در مجلس شورای اسلامی

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
6 + 5 =