بازرس AFC :

هیچ نیروی نظامی حق تیمداری ندارد

شناسهٔ خبر: 24D121FB -
بازرس AFC گفت :طبق قانون کنفدراسیون فوتبال آسیا هیچ نیروی نظامی نمی تواند تیمداری کند.

به گزارش هاناخبر ،

آرش شکرریز کارشناس حقوقی درباره جلسه اش با نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا گفت: پرسپولیس و تراکتورسازی گام بلندی برای توافق با طلبکاران و پرداخت مطالبات آنها برداشته اند ولی در استقلال کوتاهی شده بود.

وی افزود: امروز متوجه شدم طبق قانون کنفدراسیون فوتبال آسیا هیچ نیروی نظامی نمی تواند تیمداری کند. برای نمایندگان AFC جای سئوال داشت که چطور باشگاه تراکتورسازی به سپاه واگذار شده بود و داشتند تیمداری می کردند. جا دارد عزیزان ما در مجلس برای ورزشکاران سرباز و قهرمانان قانون جدیدی وضع کنند. حتی نیروهای نظامی حق حضور در هیات مدیره را هم ندارند.

این کارشناس حقوقی در پاسخ به این سئوال که اگر AFC متوجه دروغ های ایران در ارتباط با گرفتن پرونده حرفه ای باشگاه ها شود چه اقدامی صورت می دهد؟ گفت: آنها گزارش را به کمیته انضباطی و کمیته صدور مجوز حرفه ای AFC ارجاع می دهند و به صورت قاطعانه تصمیم می گیرند. AFC از این به بعد خودش اقدام به صدور پروانه حرفه ای برای باشگاه ها می کند.

شکرریز همچنین گفت: بازرس AFC ایمیلش را به من داد و گفت آنرا در اختیار رسانه ها قرار دهم تا اگر کسی مطالبات مشخصی دارد، مستنداتش را ایمیل کند. او گفت که تا روز دوشنبه در هتل پارسیان اوین است و طلبکاران می توانند حضوری هم به وی مراجعه کنند.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
6 + 4 =