مدیر شبکه بهداشت و درمان:

پایگاه غیر ضمیمه شهری دیواندره 65 درصد پیشرفت فیزیکی دارد

شناسهٔ خبر: 26385088 -
محمد شاه ویسی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان، در گفتگو با خبرنگار هاناخبر از پیشرفت فیزیکی 65 درصدی پایگاه غیرضمیمه مرکز خدمات جامع شهری دیواندره خبر داد.

به گزارش هاناخبر ، شاه ویسی با اشاره به کارهای عمرانی انجام شده در حوزه سلامت در شهرستان، اظهار داشت: به منظور تسهیل دسترسی مردم به خدمات سلامت، پایگاه غیر ضمیمه شهری در شهرک روحانیون دیواندره با برآورد هزینه ای بالغ بر یک میلیارد و 800 میلیون ریال در حال احداث است.

وی با تشکر از پیگیری و حمایت های فرماندار دیواندره، گفت: مجوز این پروژه توسط دانشگاه علوم پزشکی استان کردستان صادر و تملک زمین و اعتبار احداث آن توسط فرمانداری از محل اعتبارات شهرستان تامین و ساخت و ساز این پروژه بدون هیچ وقفه‌ای آغاز شد و هم اکنون از پیشرفت 65 درصدی برخوردار است.

مدیر شبکه بهداشت و درمان دیواندره تصریح کرد: پایگاه غیرضمیمه شهری در زمینی به مساحت 400 متر مربع با 150 متر زیربنا جمعیتی بالغ بر 12 هزار نفر را تحت پوشش خدمات بهداشتی و درمانی قرار خواهد داد.

وی اضافه کرد: کلیه تجهیزات این مرکز از طریق دانشگاه علوم پزشکی تامین خواهد شد و تمامی خدمات بهداشتی و درمانی در این پایگاه به مردم ارائه خواهد شد.

 

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
6 + 4 =