برکناری یک فرماندار به دلیل برخورد توهین‌آمیز با یک خبرنگار

شناسهٔ خبر: 29065D35 -
حسین فراست، فرماندار گلپایگان به دلیل برخورد خشن و توهین‌آمیز با یک خبرنگار در یک جلسه عمومی از سمت خود برکنار شد. محسن مهرعلیزاده، استاندار اصفهان در حساب توییتری خود از این اتفاق عذرخواهی کرد.

به گزارش هاناخبر ، فرماندار گلپایگان به دلیل برخورد خشن و توهین‌آمیز به یک خبرنگار در یک جلسه عمومی از سمت خود برکنار شد.

حسین فراست، فرماندار گلپایگان خطاب به خبرنگاری که در یک جلسه عمومی شرکت داشت گفت: «بگیر آنجا بشین، می‌زنمت و خودت و دوربینت را بیرون می‌اندزم. حرف نزن، بگیر بشین، نمی‌خواهد عکس بگیری. بهش دستور می‌دهم عکس نگیرد. خبرنگار باشد، هر کسی می‌خواهد باشد.»

این اتفاق در جریان بازدید فرماندار، بخشدار، شهرداران و اعضای شوراهای اسلامی شهرهای گلپایگان، گوگد و گلشهر از کارخانه بازیافت گلپایگان و خوانسار رخ داد و واکنش‌های بسیاری را در فضای مجازی برانگیخت.

فرماندار گلپایگان در مورد برخوردش با این خبرنگار اظهار داشت که به دلیل این که با پوشش غیررسمی و اداری در جلسه حضور داشته چند بار از خبرنگار در خواست کرده تا از وی عکس نگیرد اما به دلیل بی‌توجهی به درخواستش از سوی خبرنگار مجبور به برخورد شدید با وی شده است.

فراست در ادامه افزود که او به رسانه‌ها و خبرنگاران احترام می‌گذارد و در صورتی که در این موضوع مقصر باشد حتما از آن خبرنگار عذرخواهی می‌کند.

محسن مهرعلیزاده، استاندار اصفهان با انتشار پستی در حساب توییتری خود ضمن عذرخواهی رسمی از این خبرنگار گفت: فرماندار را احضار کرده تا موضوع را بررسی کند و اقدام لازم را انجام دهد.

بهرام سرمست، مدير كل سياسى وزارت كشور نیز درباره برخورد نامناسب فرماندار گلپايگان با يك خبرنگار گفت که این موضوع را با استاندار اصفهان مطرح کرده تا با توجه به جزئیات موضوع تصمیم مناسبی در این باره اتخاذ کند.

حسین فراست، فرماندار گلپایگان در نشست امروز از سمت فرمانداری برکنار شد. وی از شهریور سال ۹۳ در این سمت منصوب شده بود. در ادامه، محمدرضا توسلی، بخشدار مرکزی گلپایگان از امروز با حکم استاندار اصفهان، سرپرست فرمانداری گلپایگان شد.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
6 + 3 =