وقتی خیرین بوکانی اجازه نمی دهند هیچ سفره افطاری خالی بماند

شهروندان بوکانی رنگین کمانی از مهرورزی را به نمایش گذاشتند/ کمک 62 میلیون تومانی خیرین به کمیته امداد بوکان

شناسهٔ خبر: 314E1FF1 -
شهروندان بوکانی در طرح "جشن رمضان" رنگین کمانی از مهرورزی را به نمایش گذاشتند.

به گزارش هاناخبر ، شهروندان بوکانی که همواره پیشتاز در عرصه های کمک به محرومان و نیازمندان جامعه حضوری پر رنگ دارند، این بار نیز در طی مراسم جشن رمضان در پانزدهمین روز از این ماه مبارک گوی سبقت را از همه ربودند و بار دیگر رنگین کمانی از مهر ورزی را به معنای واقعی به نمایش گذاشتند.
نیکوکارانی که بار دیگر متاع گرانبهای سخاوت را در خود به ودیعت گذاشتند و اجازه ندادند هیچ سفره افطاری در ماه الهی خالی بماند، بزرگ مردان و شیرزنان سرزمین مادری مان بار دیگر تار و پود عشق و مهربانی را به شوق ماه مبارک رمضان آفریدند و با دستان پرتوان و سرشار از بخشش با کمک های خرد و کلانشان با قلبی پر از عاطفه و بوی صفا، سخاوت و مناعت طبع خویش را به نمایش گذاشتند.

کریمان دیار موکریان بار دیگر نشان دادند که فیض آثار و ارباب بصیرت و اصحاب حقیقت و معنویت هستند و کمالات اختصاصی انسان، احسان است و بار دیگر این آیت کبرای الهی " و احسن کما احسن الله الیک " را معنی کردند که احسان متعلق به انسان است و ارزش و بهای هر انسان به اندازه ی احسان اوست.

در حاشیه این مراسم قادر درویشی شامگاه پنجشنبه 10 خردادماه 97 در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار هاناخبر از کمک 62 میلیون تومانی خیرین در این مراسم در پانزدهمین روز از ماه مبارک رمضان خبر داد و افزود: فضای معنوی ماه مبارک رمضان بهترین فرصت برای انجام امورات خیر است و مردم خیر و نوع‌ دوست بوکانی بار دیگر حمایت خویش را از نیازمندان تحت حمایت این نهاد اعلام کردند.

رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان بوکان افزود: در این جشن با شکوه حدود ۹۰۰ نفر از خیرین شهرستان حضور داشتند و کمک جمع آوری شده در اسرع وقت تبدیل به سبد کالای مورد نیاز ماه مبارک نیازمندان شده و با اولویت مناطق محروم‌ بین نیازمندان تقسیم می شود.

درویشی یادآور شد: از ابتدای ماه رمضان تا کنون ۷۱۶ بسته غذایی دیگر بین خانواده های تحت حمایت توزیع و از تعداد ۴۳ خانواده نیازمند در قالب طرح مفتاح الجنه توسط مسولین و خیرین دیدار و دلجویی به عمل آمده است.

رییس کمیته امداد بوکان تصریح کرد: در حاشیه "جشن رمضان"، پایگاه حامی یابی برای ایتام مستقر شده است که در این پایگاه نیز ۱۳ نفر حامی جهت حمایت مستمر از ۱۷ نفر از خیرین اعلام همکاری کردند.
وی با بیان اینکه کمیته امداد بوکان 4 هزار 700 خانواده را تحت پوشش دارد، گفت: از همه شهروندانی که در طول ایام سال و بویژه ماه مبارک رمضان با مهربانی ، اخلاص و احسان به یاری نیازمندان و محرومین می شتابند تشکر می کنم.

درویشی در پایان ضمن دعوت از مردم خیر و نیکوکار برای مشارکت در برنامه‌ های کمیته امداد به‌ خصوص در ماه مبارک رمضان، گفت: پرداخت کمک‌ های نقدی به شماره‌ حساب 0104994921004 بانک ملی از مهم‌ ترین روش‌ های آسان کمک به نیازمندان این نهاد است.

 

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
8 + 2 =