فرماندار دیواندره خبرداد:

مناقصه پروژه درمانگاه تامین اجتماعی دیواندره برگزار شد

شناسهٔ خبر: 33E164C4 -
فرماندار شهرستان دیواندره گفت: مناقصه پروژه درمانگاه تامین اجتماعی دیواندره برگزار و عملیات اجرایی آن قبل از شروع سال جدید آغاز خواهد شد.

به گزارش هاناخبر ، جعفر توان اظهار داشت: پروژه احداث درمانگاه تامین اجتماعی دیواندره با اعتبار 10 میلیارد تومان دیروز به مناقصه رفت.

مهندس توان تصریح کرد: این پروژه در راستای ارتقای شاخص های سلامت و خدمت رسانی به جامعه هدف در بخش درمان، کلنگ زنی شده بود.

وی به مشخصات این پروژه اشاره و بیان کرد: در این مناقصه شرکت سیرانگاه از شرکت های باسابقه خوشنام و بومی استان برنده و پیمانکار مکلف به تجهیز کارگاه در هفته آینده شده است.

فرماندار دیواندره ادامه داد: اعتبار این پروژه یکصد میلیون ریال و مدت اجرای قرارداد 18 ماه می باشد.

وی ابراز داشت: درمانگاه تامین اجتماعی یکی از مطالبات مردم شهرستان دیواندره بود که با پیگیری این فرمانداری و اعلان مدیریت درمان تامین اجتماعی استان کردستان روز گذشته مناقصه آن برگزار شد.

جعفر توان خاطرنشان کرد: تمام تلاش خود را برای تحقق مطالبات بحق مردم شهرستان در بخش های مختلف بکار خواهم گرفت و امید است با همکاری معاونت درمان تامین اجتماعی این پروژه در مدت تعیین شده به بهره برداری برسد.

مهندس توان فرماندار دیواندره در پایان از تلاش استاندار کردستان، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، مدیریت درمان تامین اجتماعی کردستان، شهردار دیواندره و اعضای شوراهای اسلامی دوره چهارم شهر دیواندره تقدیر و تشکرد کرد.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
8 + 8 =