قابلیت تشخیص پیام های فوروارد شده در آپدیت جدید واتس آپ

شناسهٔ خبر: 3824CA56 -
فیس بوک که دارنده اپلیکیشن WhatsApp به حساب می آید، قابلیت تشخیص پیام های فوروارد شده در واتس اپ را به ورژن جدید این پیام رسان اضافه می کند.

به گزارش هاناخبر ،اگر از اپلیکیشن WhatsApp برای ارسال پیام استفاده می کنید، مطمئنا می دانید که در صورت فوروارد کردن پیام ها، اثری از نام شخص در آن دیده نمی شود و فرد دریافت کننده تصور می کند که پیام ارسال شده توسط شما نوشته شده است. در قابلیت جدیدی که به این اپلیکیشن اضافه خواهد شد، امکان تشخیص پیام های فوروارد شده در واتس اپ فراهم می شود، به این ترتیب متن هایی که از طریق فوروارد برای دیگران ارسال کنید، مانند تصویر زیر با لیبل Forwarded نمایش داده می شوند و تشخیص آنها به این صورت امکان پذیر می شود. البته اثری از نام شخص در آن دیده نمی شود.

ممکن است از دید برخی کاربران، این قابلیت آنچنان که باید و شاید مهم نباشد، اما بعضی افراد که پیام های مهم را با دوستان یا همکاران خود رد و بدل می کنند، چنین قابلیتی مطمئنا به کار آنها می آید.

اضافه شدن قابلیت های جدید به WhatsApp نشان دهنده آن است که فیس بوک قصد دارد تا به طور جدی به جنگ با پیام رسان های دیگر برود و قابلیت های آنها را به مرور به این اپلیکیشن اضافه کند.

آیا قابلیت تشخیص پیام های فوروارد شده در واتس اپ جزء ویژگی های مورد نیاز شما به حساب می آید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
9 + 9 =