توجیه اقتصادی هزینه های تیم سردار بوکان/دکتر حسن عبدی

شناسهٔ خبر: 388A19CD -
برای ایجاد رفاه و رضایت و دستیابی به توسعه باید چهار سرمایه گذاری را انجام داد تا چهار سرمایه برای خلق پول و ثروت ایجاد شود.

به گزارش هاناخبر ،دکتر حسن عبدی مدیر اداره صنعت،معدن و تجارت شهرستان بوکان در یادداشت کوتاهی نوشت:

برای ایجاد رفاه و رضایت و دستیابی به توسعه باید چهار سرمایه گذاری را انجام داد تا چهار سرمایه برای خلق پول و ثروت ایجاد شود.
سرمایه های اقتصادی
سرمایه های انسانی
سرمایه اجتماعی
سرمایه های نمادین
وجود تیم صاحب تماشاگر فراوانی چون سردار از شهرستان بوکان و شهرهای دیگر می تواند منجر به ایجاد سرمایه های اجتماعی (در کنار هم بودن، باهم در شادی و غم سهیم بودن، ایجاد یک دلی و یک صدایی، ایجاد اعتماد و ...) و سرمایه های نمادین (سرمایه اجتماعی و انسانی که مورد احترام و افتخار محلی و منطقه ای قرار گیرد) شود.
ما برای آنکه به توسعه برسیم به این سرمایه اجتماعی نیاز داریم تا در کنار هم و با هم و با اعتماد به یکدیگر و رضایت از زندگی خلق ارزش کنیم. تیم سردار به مانند نوروز می تواند برای شهرستان سرمایه اجتماعی ارزشمندی ایجاد کند.
تیم سردار که تبدیل به یک نماد و الگو شود از دیگر شهرهای اطراف مردم برای دیدن بازیهای سردار خواهند آمد و در شهرستان هزینه می کنند و این حضور آنها می تواند برای کسبه و بازاریان شهرستان خلق ارزش کند و محصولات بوکان را بیشتر از گذشته معرفی نمایید.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
1 + 6 =