نفرات برتر مسابقات کاراته قهرمانی بانوان در سنندج مشخص شدند

شناسهٔ خبر: 3897AC77 -
رقابت های کاراته نوجوانان، جوانان، امید و بزرگسالان قهرمانی کشور شامگاه چهارشنبه ۲۵ بهمن ماه با مشخص شدن نفرات برتر رده سنی نوجوانان و امید در سنندج پایان یافت .

به گزارش هاناخبر ،

 رقابت های کاراته بانوان قهرمانی نوجوانان، جوانان، امید و بزرگسالان کشور گرامیداشت دهه مبارک فجر و یادواره 5400 شهید استان کردستان روز چهارشنبه در رده سنی نوجوانان و امید در سالن آزادی سنندج به پایان رسید .

در رده نوجوانان و امید 316 کاراته کا از استان های مختلف سراسر کشور، انتخابی مسابقات قهرمانی آسیا 2018 ژاپن با هم به رقابت پرداختند.

در رده سنی نوجوانان و در بخش کومیته انفرادی وزن منهای 47 کیلوگرم انتخابی مسابقات آسیایی 2018، فائزه طوسی از البرز در جایگاه اول ایستاد، فاطمه غلامی از لرستان دوم شد و رقیه بنداد کرمانی از مازندران و محنا پوراحمدیان از کرمان، سکوی سوم را از آن خود کردند .

در وزن منهای 54 کیلوگرم، حدیث کاظم لو از البرز قهرمان شد، آیلار حسین زاده از هرمزگان بر سکوی دوم ایستاد و مهنا میرزایی از مازندران و فاطمه بداق از لرستان، سوم مشترک شدند .

در وزن مثبت 54 کیلوگرم، آیدا خوشبختی از مازندران بر سکوی نخست ایستاد، هانیه کریمی از تهران جایگاه دوم را به خود اختصاص داد و سیده لیلا عباسیان و سیده مبینا موسوی از مازندران، بر سکوی سوم قرار گرفتند .

در کاتای تیمی نوجوانان انتخابی مسابقات آسیایی 2018، تیم تهران با ترکیب پروانه سلیمانی، کیمیا بیرقی و ملیکا بیرقی قهرمان شد، تیم البرز با ترکیب نازنین بخشی، مونا ابراهیمی و عسل کیا روستا، بر سکوی دوم ایستاد و تیم های کرمانشاه با ترکیب پرنیا کریمی ، صبا امیریان و سوگند غلامی و آذربایجان شرقی با ترکیب بیتا علی پور، مریم خیری و زهرا برزگر، به طور مشترک سوم شدند .

در بخش کاتای انفرادی هم، فاطمه مشایخی از مرکزی مقام نخست را بدست آورد، بیتا بتوئی از تهران بر سکوی دوم ایستاد و صبا امیریان از کرمانشاه و کیمیا بیرقی از تهران، به صورت مشترک سوم شدند .

در کومیته انفرادی رده سنی امید و وزن منهای 50 کیلوگرم، فائزه چیذری از البرز قهرمان شد، مریم قنبرزاده از البرز بر سکوی دوم ایستاد و مینا درویش و عطیه غلامی کفشگری هر 2 از مازندران، سوم شدند .

در وزن منهای 55 کیلوگرم، نفیسه رضایی از اصفهان مدال طلا گرفت، هانا امیری از کردستان در جایگاه دوم قرار گرفت و شکیبا چگینی از لرستان و سارا سادات صالحی از اصفهان، سوم شدند .

در وزن منهای 61 کیلوگرم، آتوسا رضایی جو از البرز مقام اول را کسب کرد، سیما نوری از مازندران دوم شد و سیده فاطمه زهرا خلیلی و کیمیا عزیزی هر 2 از مازندران، سوم مشترک را از آن خود کردند .

در وزن منهای 68 کیلوگرم، محدثه هنرمند از تهران قهرمان شد، زهرا ستوده نیا از تهران بر سکوی دوم ایستاد و معصومه صابر از گیلان و یگانه مرادی از مرکزی، در جایگاه سوم ایستادند .

در وزن مثبت 68 کیلوگرم، شقایق امیدوند از مازندران بر سکوی اول ایستاد، یلدا مهین از آذربایجان شرقی در رده دوم قرار گرفت و روشنک شاکریان از خوزستان و مهدیه هادیان از مازندران، به طور مشترک سوم شدند .

در بخش کاتای انفرادی و در رده امید انتخابی مسابقات آسیایی 2018، فاطمه میروردی زاده از تهران مقام اول را به دست آورد، نیلوفر باقری از البرز دوم شد و هما رستگار نیا از اصفهان و ژینوس محسنی از کرمان، سکوی مشترک سوم را به خود اختصاص دادند. رقابت های کاراته بانوان قهرمانی نوجوانان، جوانان، امید و بزرگسالان کشور به مدت سه روز از 23 تا 25 بهمن و با رقابت 952 کاراته کا از سراسر کشور در سالن آزادی سنندج برگزار شد .

این رقابت ها در قالب انتخابی تیم ملی بود و با حمایت شرکت نارین صنعت آریا کردستان در بخش کاتای انفرادی، تیمی و کومیته انفرادی انجام شد .

رقابت های کاراته مردان هم 18 تا 20 بهمن در اوزان منهای 55، 60، 67، 75، 84 و مثبت 84 کیلوگرم در مجموعه ورزشی آزادی شهر سنندج برگزار شد

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
2 + 1 =