آغاز ثبت نام بیمه تکمیلی اهالی فرهنگ، هنر و رسانه در کردستان

شناسهٔ خبر: 4062EBA4 -
مسئول صندوق اعتباری هنر در کردستان از آغاز ثبت نام بیمه درمان تکمیلی، عمر و حوادث ویژه هنرمندان، نویسندگان و روزنامه‌نگاران عضو صندوق اعتباری هنر خبر داد

غزال بیدار با اشاره به ثبت نام بیمه تکمیلی اهالی فرهنگ و هنر و رسانه به خبرنگار هاناخبر در سنندج اظهار کرد: ثبت نام بیمه تکمیلی به دنبال ارائه خدمات بیمه درمان تکمیلی به اعضای صندوق اعتباری هنر، در یک مرحله (بدون تمدید) انجام می شود.

 

وی با بیان اینکه واجدین شرایط می توانند از طریق  وب سایت صندوق به ‌نشانی www.honarcredit.ir برای بیمه تکمیلی اقدام کنند، عنوان کرد: ثبت نام بیمه تکمیلی اعضای صندوق اعتباری هنر به مدت ۱۰ روز از ۱۲ تا ۲۱ تیرماه انجام می‌شود.

 

وی ادامه داد: در این قرارداد سطح جامعی از خدمات درمانی در قالب سه طرح (امید، آرامش و رفاه) با تعهدات و پوشش‌های فراتر از سال قبل ارائه می‌شود و تلاش شده است حداکثر خدمات با کمترین هزینه برای اعضا منظور شود.

 

بیدار، با بیان اینکه ارائه هرگونه خدمات منوط به عضویت متقاضی در صندوق است، افزود: ثبت نام بیمه تکمیلی مثل سال گذشته از طریق وب‌سایت صندوق انجام می‌گیرد.

 

مسئول صندوق اعتباری هنر در کردستان همچنین گفت: تنها اعضای صندوق و افراد تحت تکفل آنها با داشتن بیمه پایه مرتبط و یا کسانی که از طریق صندوق تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی قرار دارند، مجاز به ثبت نام و استفاده از خدمات بیمه درمان تکمیلی هستند.

 

بیدار اضافه کرد: متقاضیانی که شرایط لازم برای عضویت را نیز دارند پس از طی مراحل عضویت، می توانند از این خدمات بهره مند شوند.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
3 + 2 =