همایش منطقه ای کاربست یافته های علوم رفتاری در افق سند تحول بنیادین در بوکان برگزار شد

شناسهٔ خبر: 4276FA46 -
همایش منطقه ای کاربست یافته های علوم رفتاری در افق سند تحول بنیادین به همت آموزش و پرورش بوکان برگزار شد.

به گزارش هاناخبر ،همایش منطقه ای کاربست یافته های علوم رفتاری در افق سند تحول بنیادین به همت آموزش و پرورش بوکان و با حضور مهمانان کشوری و استانی در سالن فرهنگسرای سیمرغ برگزار شد.

سلیمان مام عزیزی در حاشیه این مراسم در گفت و گو با خبرنگار هاناخبر افزود: این همایش منطقه ای با حضور پژوهشگران چهار استان زنجان، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی و کردستان برگزار گردید.
مدیر آموزش و پرورش بوکان ادامه داد: امروز اثرهای برتر ارسال شده توسط صاحبان مقاله ها در حضور هیئت داوران ارائه شد و علاوه بر آن، به صورت کتابچه چاپ و در اختیار پژوهشگران علوم رفتاری نیز قرار می گیرد.
وی در خصوص محورهای اصلی این همایش گفت: راهکارهای تقویت شایستگی های اعتقادی، اخلاقی، فردی و گروهی مدیران و معلمان در موضوع پژو هش های مدرسه ای، نقش مشارکتی خانواده در تحقق هدف های برنامه های درسی، توانمند سازی دانش آموزان مناطق محروم برای اجرای سند تحول بنیادی، زمینه ها و شیوه های کارآمدی شوراهای درون مدرسه ای، شیوه های مناسب سازی فضای فیزیکی آموزشی و تربیتی با نیازهای ویژه و تفاوت دانش آموزان و زمینه ها و شیوه های بهینه استفاده از دانش و تجربه نخبگان و پیشکسوتان آموزش و پرورش در قالب روایت پژوهشی از جمله محورهای اصلی این همایش بودند.

به گزارش هاناخبر این همایش با تقدیر از صاحبان آثار برتر به پایان رسید.

 

 

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
2 + 4 =