تبرنگار خودشیفته و یاوه گو در روز زن هم سر از حسد و کینه درآورد

شناسهٔ خبر: 437D3568 -
هیچ تردیدی وجود ندارد که امروز لیلا صالحی مستوره کردستانی دیار موکریان است و سخنرانی که در مراسم روز زن انجام داد یکی از پرمعناترین سخنرانی هایی بوده که در طول سالهای اخیر نه تنها در سطح مناطق کردنشین بلکه کل کشور صورت گرفت.

به گزارش هاناخبر ، دلقک رسانه ای امروز بوکان که خود را دانش آموخته روزنامه نگاری و کارشناس در همه امور معرفی می کند!!! و هیچکس را نیز جز خود قبول ندارد!!! اینبار با یادداشتی وقیحانه و با ادبیاتی سخیف بهترین مراسم تاریخ دیار موکریان در روز زن را به چالش کشیده و زنان ارزشمند دیار موکریان را در معرض قضاوت های نادرست و بی اخلاقی های رسانه ای در زد و بندهای پشت پرده قرارداده و با انگ زدن های ناجوانمردانه به یکی از بهترین سخنرانی های انجام شده در سطح کشور توسط لیلا صالحی با جملاتی درهم برهم مثلا مورد نقد قرار داده است.
هر چند لیلاصالحی اولین و تنها کسی نیست که در معرض قضاوت های مغرضانه و هدفمند این رسانه چی در این مراسم قرار گرفته است و بابک رستم پور شهردار بوکان و احمدصالحی و لیلااحمدی اقدم نیز به عنوان دو عضو شورای شهر از گزند نیش های این تبرنگار در امان نمانده اند.
تبرنگاری که از مدتها پیش با دروغ و بی انصافی داد همه دوستداران رسالت خطیر خبرنگاری را درآورده است، این تبرنگار در سایت محلی خویش که به تریبون تبلیغاتی نماینده مهاباد شهره خاص و عام است به جای نقادی و موشکافی در کار رسانه ای پا در راه بی فرجام دروغ و تحریف و افترا گذاشته و بصورت کاملا آشکار به رسالت فرهنگ ساز رسانه خیانت می کند.

 تیترها،مطالب و یادداشت های کینه ورزانه،حقارت آمیز،افسارگسیخته و سراسر دروغ میرزا بنویس رییس سابق ستاد محمود احمدی نژاد از بیخ و بن نشان از شتاب این رسانه چی برای "معروف شدن" می دهد.

کسانی که امروز مرغ همسایه را غاز می دانند، دکان بقالی و سلمونی رسانه ای را راه انداخته اند، کسانی که با باج گیری آشکار در دور چهارم شورای اسلامی شهر با دریافت میلیونها تومان پول بی زبان شهرداری و بیت المال،سیاه ترین کارنامه تبرنگاری را به نام خود ثبت کرده اند، امروز ادعای زبان ناطق مردم دیار موکریان را دارند!!!

تبرنگاری که از فرط دریوزگی، رویکرد هیچ انگاری را در برنامه کاری خویش قرار داده و در یک جریان سازی کاذب رسانه ای با انتشار اخباری کاملا غلط و دروغهایی شاخدار از "واقعیتی تلخ" سخن به میان آورده یا اینکه روز بعد رتبه برتر فرمانداری شهرمان را با تیترهای موذیانه به چالش کشیده و انگار نه انگار که این کارشناسان زبده وزارت کشور هستند که بر اساس پیشرفتها و مستندات موجود چنین امتیازاتی را محاسبه می کنند.

اما کار دوبین های رسانه ای تنها به تخریب عملکرد مجموعه فرمانداری شهرمان ختم نمی شود و امروز شاهد آنیم که این دلقک رسانه ای با توهین آشکار به زنان دیارمان یکی از بهترین و با کیفیت ترین مراسمات روز زن در سالهای اخیر را مورد هجمه ناجوانمردانه خویش قرار می دهد.

هیچ تردیدی وجود ندارد که امروز لیلا صالحی مستوره کردستانی دیار موکریان است و سخنرانی که در مراسم روز زن انجام داد یکی از پرمعناترین سخنرانی هایی بوده که در طول سالهای اخیر نه تنها در سطح مناطق کردنشین بلکه کل کشور صورت گرفت،تمامی سخنانی که لیلا صالحی در مراسم روز زن بر زبان جاری ساخت بر پایه اسناد تاریخی و برای نشان دادن حق پایمال شده زنان در طول تاریخ بود،آیا یک دلقک رسانه ای که کوچکترین آشنایی با مسائل و مشکلات زنان ندارد چه طور می شود به یکباره با ادبیاتی سخیف خود را کارشناس در امور زنان معرفی می کند، شهروندان قضاوت کنند که آیا جولان این خبرنگارنما در دیار موکریان و بازی کردن با چند کلمه خارجی وارد شده در ادبیات فارسی نشان از عملکرد کاسب‌کارانه وی ندارد؟ بدون تردید عملکرد مغرضانه این رسانه چی موجب ایجاد فضای بی‌اعتمادی در میان مردم و مسوولین شده و اینک نیز بی میلی و گوشه‌نشینی نخبگان دیارمان را به همراه داشته است.

در مورد ادبیات سخیف و توهين آمیز این خبرنگارنما نسبت به سخنرانی دو زن ارزشمند دیارمان از جمله لیلا احمدی اقدم و لیلا صالحی که به عنوان بهترین سخنران کنگره بین المللی تاریخ پژوهی، مي توان گفت: اين واقعيت چند سويه دارد، از يكسو يك رفتار فردي را نمي توان بدون ارتباط آن با يك واقعيتِ كلي تر محاط بر آن بررسی كرد و از سوی ديگر اين رفتار در تضاد با مجموعه ای از واقعيت ها و هنجار های ديگر نظام اجتماعی ما و نيز تجاوز بر آن محسوب می شود که در پس آن سیاستی کاسب کارانه و همچنین گرفتن امتیاز و پست و مقام و مسئولیت در آن نهفته است و شهروندان ما می دانند که رفتار چنین فردی حاکی از تجاوز برارزشهای زنان توانمند دیارمان است.  این تبرنگار در راستای اهداف کاسبکارانه خویش با استفاده از ممبرهای تلگرامی که بیش از نصف آن تقلبی و فیک است موجبات شكنندگی نظم اجتماعي جامعه ما را فراهم آورده و با شعار سراسر دروغ "ما صدای مردم موکریان هستیم"  در راستای دستیابی به پست و مقام و مسئولیت در برابر ارزش هاي دیار موکریان قد علم کرده و  در ستيز و مبارزه با دستاوردهای ارزشمند این دیار برخاسته است. بنابراين لازم است مردم و جامعه مدنی و به ویژه رسانه ای بوکان در برابرِ اين متجاوز رسانه ای بايد در دو مرتبه موازی باهم بطور جدی واكنش نشان دهند.تا بار دیگر مستوره های کردستانی دیار موکریان مورد هجمه های ناجوانمردانه این تبرنگار قرار نگیرند.

اما "لیلا صالحی" یا به عبارتی "مستوره اردلان" دیار موکریان، دانش آموخته ی رشته تاریخ و مدرس دانشگاه و ساکن شهرستان بوکان است، این سخنور توانمند چندین سال است که به شیوه علمی در حوزه ادبیات کودکان فعالیت می کند.

" صالحی" که سردبیر مجله " ڕۆچینه" و "کانی" ویژه کودکان نیز  بوده است تا کنون بیش از 20کتاب به زبان کُردی در حوزه های داستان، شعر، آموزش فلسفه، علم و تاریخ را برای کودکان و نوجوانان چاپ و منتشر کرده است.

وی که به عنوان بهترین سخنران کنگره تاریخ پژوهی شناخته شده است و اصلی ترین سخنران روز مراسم زن در سالن ورزشی سوم خرداد بود، در طی یک سخنرانی تاریخی تمامی زنان و مردان و مسئولین حاضر در سالن را انگشت به دهان کرد در حالی که در طی روزهای گذشته توسط یک رسانه چی دوبین وابسته به رییس ستاد سابق محمود احمدی نژاد که خود را عقل کل و کارشناس در همه زمینه ها می داند مورد هجمه ناجوانمردانه قرار گرفت./ امیر ایزددوست-سردبیر پایگاه خبری هاناخبر

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
3 + 9 =