عثمانی: اردوغان ورژن كراواتى داعش است/ کوه های سر به فلک کشیده کوبانی و عفرین پناهگاه خدادادی برای کوردهاست که پستی اردوغان به آن بلندی ها نخواهد رسید

شناسهٔ خبر: 441C6AEB -
نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی گفت:رجب اردوغان ورژن کراواتی داعش است که حکومت فاشیست و مستبدش با کردهای مظلوم و بی پناه سوریه رفتارهای خصمانه و ضد بشری انجام داده است/کوه های سر به فلک کشیده کوبانی و عفرین پناهگاه خدادادی برای کوردهاست که پستی تو به آن بلندی ها نخواهد رسید.

به گزارش هاناخبر ، محمدقسیم عثمانی نماینده مردم بوکان در نشست علنی امروز یکشنبه اول بهمن ماه 96 مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور بیان کرد: رفتار ددمنشانه و یاوه گویی های این روز های اردوغان که مسبوق به سابقه است  آدمی را یاد صدام ملعون و جنایت های داعش می اندازد و الحق رجب اردوغان ورژن کراواتی داعش است. 
عثمانی افزود: حکومت فاشیست و مستبد اردوغان با کردهای مظلوم و بی پناه سوریه رفتارهای خصمانه و ضد بشری انجام داده است که با این اقدامات روی صدام و داعش را سفید کرده است.
وی گفت: اردوغان خطاب به کردهای سوری عنوان نموده است که آنها را له خواهد کرد، اردوغان، تاریخ با تمام فراز و فرودش نتوانسته کُردها را له کند و نه تو و نه بزرگترت نیز نخواهند توانست کردها را له کنند و کوه های سر به فلک کشیده کوبانی و عفرین پناهگاه خدادادی  برای کوردهاست که پستی تو به آن بلندی ها نخواهد رسید.
عثمانی یادآورشد: کوردهای سوریه فرزندان همان صلاح الدین ایوبی هستند که قدس شریف پایتخت ابدی فلسطین را آزاد کرده  و تاج وتخت امروز اردوغان مدیون شجاعت همین فرزند خلف پیامبر اکرم (ص)  است.

اردغان باید بداند آنچه محکوم به فنا و نابودشدن است نه مردم کرد بلکه تاج و تخت لرزان او و همه مستبدان و دیکتاتورهایی است که نسبت به اراده ملت ها و قدرت لایزال الهی درغرور و غفلتند.

جهت مشاهده فیلم سخنان نماینده بوکان در مجلس شورای اسلامی اینجا کلیک کنید.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
1 + 4 =