آیین تکریم و معارفه سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی برگزار شد

شناسهٔ خبر: 45409554 -
با حضور علی اکبر ولایتی رییس هیأت موسس و هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی آیین تکریم و معارفه سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی برگزار شد.

به گزارش هاناخبر ،

ظهر امروز سه شنبه در ابتدای این مراسم، علی اکبر ولایتی رییس هیأت امنا و هیأت موسس دانشگاه آزاد اسلامی، فرهاد رهبر رییس دانشگاه آزاد اسلامی و هیأت همراه، علیرضا منادی معاون امور مجلس دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر جوانپور سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی، حجت الاسلام محمد خلیلی مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی و  سید جواد انگجی با حضور در بیت حضرت آیت الله سید محمد علی آل هاشم امام جمعه تبریز با وی دیدار کردند و در ادامه با حضور در مزار شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز با نثار گل و فاتحه یاد آنها را گرامی داشتند.

بازمهندسی مجدد در دانشگاه آزاد ضروری است

سید جواد انگجی سرپرست قبلی دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس و مدافع حرم گفت: وجود وحضور دکتر ولایتی در دانشگاه آزاد اسلامی منشأء خیر و برکت خواهد بود و با استفاده از تجربیات و درایت و مدیریت ایشان مسائل موجود دانشگاه به زودی حل می شود.

انگجی افزود: با توجه به شرایط موجود دانشگاه، بازمهندسی مجدد در دانشگاه جزو ضروریات است.

وی ادامه داد: یکی از دستاوردهای مهم کشور، دانشگاه آزاد اسلامی است که آیت الله هاشمی فقید در آن شرایط بحرانی بنیانگذار آن بودند و با عنایت و ودیعه پربرکت امام راحل و حمایت مقام معظم رهبری این نهال به ثمر نشست و ما امروز شاهد این درخت تنومند و میراث با ارزش آن در کشور هستیم.

دانشگاه آزاد اسلامی باید به تجاری سازی توجه داشته باشد

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی نیز در این مراسم گفت: دانشگاه آزاد اسلامی باید به تجاری سازی توجه داشته باشد.

عزیز جوانپور افزود: پیروزی  بزرگ جهادی جهان اسلام که در سوریه و عراق رقم خورد ثمره خون شهدای مدافع حرم است. در مسیری که ما امروز در حال حرکت هستیم شهدا چراغ راهنمای آن هستند.

جوانپور با بیان اینکه نیروی انسانی در طی این چندسال توانمند شده است و ما از این منابع عظیم در جهت اهداف دانشگاه  بهره مند خواهیم شد، گفت: دانشگاه آزاد اسلامی با داشتن زیرساخت ها و پتانسیل های بالا و تفکر این که هرکدام از ما سرباز فرهنگی هستیم.

وی سپس ابراز داشت: این آمادگی را داریم تا با به کارگیری رهنمودهای دکتر ولایتی رییس هیأت موسس و هیأت امنا دانشگاه  و پشتوانه امام جمعه تبریز، نمایندگان مجلس و مسئولان استان در حوزه فرهنگ نیز کارهای جهادی را انجام دهیم.

در پایان این مراسم از خانواده شهدای مدافع حرم دانشگاه آزاد اسلامی تبریز با اهدا لوح قدردانی و تجلیل شد.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
8 + 5 =