برگزاری نشست سراسری مدیران امور سینمایی حوزه هنری 19 استان در کردستان

شناسهٔ خبر: 47F7228C -
مدیر امور سینمایی حوزه هنری کردستان از برگزاری پنجمین نشست سراسری مدیران امور سینمایی حوزه هنری کشور با حضور رئیس سازمان سینمایی حوزه هنری و ۱۹ استان کشور درسنندج خبرداد.

به گزارش هاناخبر ،

 حیدر مرادی  امروز درجمع تعدادی از خبرنگاران خبرگزاری های استان درسنندج گفت: دراین نشست که پنجمین دوره برگزاری آن محسوب می شود علاوه بر رئیس سازمان سینمایی حوزه هنری، اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل مؤسسه فرهنگی تبلیغاتی بهمن سبز و مدیران امور سینمایی ۱۹ استان کشور حضور می یابند.

وی با اشاره به اینکه این نشست سه روز به طول می انجامد، عنوان کرد: در طول این سه روز که از ۱۹ مهرماه آغاز می شود مسائل و مشکلات مربوط به امور سینمایی مراکز خوزه هنری مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.

وی بیان کرد: در این نشست گزارش عملکرد چهارساله مؤسسه فرهنگی و تبلیغاتی بهمن سبز توسط مدیرعامل مؤسسه ارائه می شود و سپس رئیس هیئت مدیره بهمن سبز موارد مربوط به سیاست های موسسه را تشریح می کند.

مدیر پردیس سینمایی بهمن سنندج  بیان کرد: از دیگر برنامه های این نشست تقدیر ازبرترین های مؤسسه بهمن سبز در بخش های مختلف است.

مرادی اضافه کرد: بررسی مباحث مربوط به امور اداری، امور مالی، قراردادها و روابط عمومی مؤسسه بخش دیگری از برنامه های این نشست است که در بعد ازظهر چهارشنبه به آن پرداخته می شود.

مرادی با اشاره به حضور ۱۹ استان کشور گفت : از مهمترین مباحثی که در این نشست با حضور مدیراکران مؤسسه به آن پرداخته می شود، اکران فیلم ها در سینما های حوزه هنری است که امیدواریم این نشست زمینه ارتقای بیش از پیش این بخش را نیز به دنبال داشته باشد.

وی یکی از دغدغه های اصلی حوزه هنری در کشور را مباحث عمرانی، فنی و پشتیبانی سینما ها ذکرکرد و اظهارداشت: هم اکنون بخش بزرگی از سینما های کشور در اختیار حوزه هنری قرار دارد و در چند سال اخیر شاهد رشد بالایی در تجهیز و بازسازی سینما های فرسوده در کشور بود ه ایم.

وی ادامه داد: امسال نیز با سرمایه گذاری حوزه هنری شاهد افتتاح سینما آزادی شهرستان بیجار بودیم.

وی با توجه به اهمیت  به اهمیت و توجه مؤسسه فرهنگی تبلیغاتی بهمن سبز بر ارتقای بهره وری در سینماها گفت : برگزاری کارگاه آموزشی ارتقاء بهره وری در دستگاه های فرهنگی با حضور مدرس دانشگاه به منظور بالا بردن سطح ارتقاء برنامه هاو بهره وری از دیگر برنامه هایی است که در این نشست پیش بینی شده است.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
6 + 8 =