به منظور حضور در سومین دوره رقابت های دو و میدانی قهرمانی نوجوانان آسیا؛

زانیار رحمانی و دلنیا بیگم جانی دو دونده کردستانی به هنگ کنگ سفر می کنند

شناسهٔ خبر: 48872D90 -
زانیار رحمانی و دلنیا بیگم جانی دو دونده کردستانی به منظور حضور در رقابت های دو و میدانی قهرمانی نوجوانان آسیا عصر روز سه شنبه ۲1 اسفندماه همراه با تیم ملی ایران عازم هنگ کنگ می شوند.

به گزارش هاناخبر ، سومین دوره رقابت های دو و میدانی قهرمانی نوجوانان آسیا با حضور کشور آسیایی به میزبانی هنگ کنگ برگزار می شود.
در این رقابت ها که سه روز به طول خواهد انجامید دوندگان کشورهای مختلف در مواد پرش ارتفاع، پرتاب وزنه، پرتاب چکش، دو ۲۰۰۰ متر با مانع، ۱۵۰۰ متر، پرتاب دیسک، پرش طول، ۱۱۰ متر با مانع، ۱۰۰ متر، هفتگانه ۴۰۰ متر و ۴۰۰ متر با مانع و ۳۰۰۰ متر با یکدیگر رقابت خواهند کرد.
تیم ملی دو و میدانی نوجوانان ایران با سرپرستی علی رضایی و مربیگری جمشیدبختیاری، جعفر ابراهیمی، داریوش صمیمی، بهنام زارع و آزاده موسوی در این رقابت ها شرکت کرده است.
زانیار رحمانی در دو ۲۰۰۰ متر با مانع و دلنیا بیگم جانی در دو ۱۰۰ متر دو ورزشکار خوش آتیه و شایسته کردستانی هستند که به نمایندگی از استان کردستان در قالب تیم ملی نوجوانان کشورمان به سومین دوره رقابت های دو و میدانی قهرمانی آسیا اعزام می شوند.
سومین دوره رقابت های دو و میدانی قهرمانی نوجوانان آسیا از روز جمعه ۲۴ اسفندماه آغاز شده و تا 26 اسفندماه ادامه خواهد داشت .
گفتنی است، تیم ملی دو و میدانی کشورمان سال گذشته در دومین دوره این رقابت ها که به میزبانی کشور تایلند برگزار شد توانست یک نشان نقره و چهار مدال برنز را کسب کند.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
5 + 8 =