مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) دیواندره اعلام کرد:

بازسازی و احداث 177واحد مسکونی مددجویی در شهرستان دیواندره

شناسهٔ خبر: 48B6D596 -
مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) دیواندره گفت: از اوایل امسال عملیات احداث، تعمیر و بازسازی 177 واحد مسکونی در مناطق شهری و روستایی شهرستان برای مددجویان زیر پوشش این نهاد شروع شده است.

محمدایازی  در گفتگو با خبرنگار هاناخبر اظهار کرد: برای احداث، تعمیر و بازسازی این تعداد واحد مسکونی 17 میلیارد و 571 میلیون ریال اعتبار از محل منابع امدادی و تسهیلات قرض الحسنه هزینه خواهد شد.

ایازی تصریح کرد: براساس تفاهم نامه همکاری دو ساله فی مابین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و کمیته امداد امام(ره)، 115منزل مسکونی مددجویی برای نیازمندان مناطق روستایی در شهرستان دیواندره ساخته می شود.

وی خاطرنشان کرد: در دهه فجر چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی 21 واحد از 115 واحد مورد نظر با 945 میلیون تومان هزینه به مددجویان کمیته امداد تحویل و 96 واحد دیگر نیز تا پایان تابستان سال آینده به بهره برداری خواهد رسید..

ایازی اولویت احداث واحدهای مسکونی برای خانوارهای مددجوی دو نفر به بالا عنوان کرد و افزود: با برنامه ریزی های صورت گرفته بسیاری از مددجویان تحت پوشش این نهاد در شهرستان دیواندره صاحب مسکن خواهند شد.

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان دیواندره در ادامه بیان کرد: 40 میلیون ریال از اعتبار لازم برای احداث هر یک از این واحدها به عنوان آورده مددجو، 50 میلیون ریال از اعتبارات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و مابقی هزینه ساخت توسط کمیته امداد تامین شده است.

محمد ایازی ابراز داشت: برای مددجویان شهری 10 واحد مسکونی با اعتبار 352 میلیون تومان در قالب کمک بلاعوض امداد و 120 میلیون تومان تسهیلات بانکی قرض الحسنه خریداری شده است.

ایازی به تعمیر 26 واحد مسکن مددجویی در سال جاری اشاره کرد و افزود: 850 میلیون ریال برای تعمیرات 26 واحد مسکونی مددجویان هزینه شده که و 200 میلیون ریال آن به صورت تسهیلات قرض الحسنه پرداخت شده است.

وی گفت: مهمترین برنامه های امسال کمیته امداد ایجاد اشتغال پایدار در روستاها و تامین مسکن نیازمندان است و در این راستا برای ارائه خدمات بهتر نیازمند همکاری و همراهی شوراها و دهیاران هستیم.

لازم به ذکر است جمعیت تحت پوشش کمیته امداد دیواندره یک هزار و 846 خانوار با 3700 نفر هستند.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
3 + 4 =