پتنت شرکت اوپو به طراحی گوشی های انعطاف پذیر اشاره می کند

شناسهٔ خبر: 5190E80A -
سیاری از کمپانی ها در حال توسعه گوشی های انعطاف پذیر هستند. به تازگی اطلاعات مربوط به پتنت شرکت اوپو در اینترنت منتشر شده که حاکی از نوعی گوشی منعطف است.

به گزارش هاناخبر ،

در سال گذشته میلادی شرکت اوپو حداقل دو پتنت مربوط به گوشی های انعطاف پذیر را به ثبت رسانده بود. با این حال به تازگی شاهد انتشار سه پتنت جدید این شرکت در فضای مجازی هستیم که احتمالا طراحی اولین گوشی هوشمند انعطاف پذیر این برند را به نمایش می گذارند.

در پتنت اول این شرکت یک دستگاه با امکان خم شدن به سمت داخل حضور دارد که اوپو برای جلوگیری از آسیب به نمایشگر از کیسه هوا استفاده کرده است. زمانی که این دستگاه باز می شود کیسه های هوا به اطراف حرکت می کنند.

در پتنت دوم که در ماه فوریه سال جاری میلادی به ثبت رسیده است شاهد استفاده از سه نمایشگر برای یک دستگاه هستیم. در این پتنت شرکت اوپو دستگاه می تواند در دو سمت خود دارای صفحه نمایش باشد. در حالت باز این محصول از سه نمایشگر بهره می برد.

در آخرین پتنت شرکت اوپو یک دستگاه با امکان خم شدن به سمت بیرون قرار دارد. تمامی دوربین های این دستگاه در بخش جلویی آن قرار گرفته اند. اوپو طراحی های مختلفی را برای دستگاه موجود در پتنت سوم در نظر گرفته است (گوشی اوپو فایند ایکس معرفی شد؛ نمایشگر خمیده و دوربین کشویی).

زمانی که دستگاه باز می شود می تواند به عنوان یک تبلت مورد استفاده قرار بگیرد و در زمان خم شدن به عنوان یک گوشی هوشمند به ایفای نقش بپردازد. در حال حاضر اطلاعاتی در رابطه با زمان عرضه گوشی انعطاف پذیر OPPO در اینترنت منتشر نشده است. احتمال رونمایی از این دستگاه در سال آینده میلادی وجود دارد. امسال این شرکت چینی مرکز تحقیقاتی جدید خود را معرفی کرد.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
2 + 6 =