به میزبانی دانشگاه آزاد واحد بوکان برگزار شد؛

دعوت از 3 دانشجوی والیبالیست دانشگاه آزاد بوکان به اردوی کشوری/ارومیه قهرمان مسابقات والیبال بانوان واحدهای دانشگاه آزاد استان آذربایجان غربی شد

شناسهٔ خبر: 5432A00E -
مسابقات والیبال دانشگاه های آزاد آذربایجان غربی با نایب قهرمانی بوکان به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی بوکان برگزار شد.

به گزارش هاناخبر ، در این دوره از مسابقات که به مناسبت کنگره 12 هزار شهید استان آذربایجان غربی و با شرکت تیم‌های واحد ارومیه، میاندوآب و بوکان برگزار شد، پس از برگزاری مسابقات به صورت دوره‌ای، تیم والیبال دانشجویان بانوان دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه به مقام قهرمانی این دوره از مسابقات رسید و تیم‌های بوکان و میاندوآب، به ترتیب به مقام‌های دوم و سوم این دوره از مسابقات رسیدند.

حسین محمدزادگان رئیس شورای تخصصی ورزش دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان غربی با بیان اینکه برگزاری مسابقاتی از این دست می‌‌تواند نقش مهمی در ارتقای ورزش دانشگاه داشته باشد، گفت: «برگزاری مسابقات علاوه بر ایجاد شور و نشاط در میان دانشجویان شرکت‌‌کننده می‌‌تواند عامل انگیزشی برای برخورداری از تسهیلات دانشگاه در مباحث مالی و حرفه‌‌ای نیز باشد.»

تیم منتخب والیبال دختران واحد بوکان با حضور فایزه باباروژان محمد صالح، نادیا نیک منش، سیران کهریزانی، کیمیا اکابری، یاسمن نیستانی پور، میدیا رسول‌زاده، شیوا اسماعیل سرخ، مژده قریشی آذر، سرگل رشیدی، رؤیا علیپوران، دلنیا احمدی راد، نسترن زارعی و با سرپرستی و مربیگری پروین عبدالله زاده در این مسابقات حضور یافتند.

سه نفر از بازیکنان واحد بوکان به نام‌های فایزه بابا، مژده قریشی آذر و سرگل رشیدی به اردوی مسابقات کشوری دانشگاه آزاد اسلامی دعوت شدند.

همچنین پروین عبداله زاده نایب رئیس هیئت والیبال بوکان به عنوان مربی تیم استان که بهمن ماه سال جاری عازم مسابقات المپیاد دانشجوی به میزبانی بوشهر می شوند،این تیم را همراهی خواهند کرد.

گفتنی است دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوکان در چند سال اخیر با مدیریت دکتر انور ضیایی هیچگاه با کاهش پذیرش و جمعیت دانشجویی مواجه نشده و همواره یکی از دانشگاه های پیشرو در زمینه علمی، آموزشی، پژوهشی، ورزشی و فرهنگی بوده و به یک برند دانشگاهی در منطقه تبدیل شده است که این امر نشان دهنده درایت و توانمندی رئیس این واحد دانشگاهی است. این واحد یکی از بهترین واحد‌های دانشگاه آزاد اسلامی در سطح استان آذربایجان غربی است و می تواند  الگویی برای سایر واحدهای دانشگاهی منطقه باشد.
توجه مدیریت جوان این واحد دانشگاهی به زیرساخت‌های متعدد مورد نیاز و همچنین فراهم کردن امکانات، تجهیزات و سایر موارد مورد نیاز که به سطح مطلوبی رسیده است و همچنین توسعه تحصیلات تکمیلی و ایجاد رشته های پرستاری و پیراپزشکی این واحد دانشگاهی را در زمره بهترین های کشور قرار داده است.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
6 + 6 =