در آستانه ولادت حضرت فاطمه (س) و روز زن صورت گرفت:

اهدای ۷سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند توسط سپاه بوکان

شناسهٔ خبر: 54586D8A -
>
به مناسبت ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و گرامی داشت روز زن به همت سپاه بوکان ۷ سری جهزیه به نوعروسان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) این شهرستان اهدا شد.

به گزارش هاناخبر ، به مناسبت ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و گرامی داشت روز زن به همت قرارگاه حمزه سید الشهدا ء (ع)و سپاه بوکان،  ۷ سری جهزیه به نوعروسان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) این شهرستان اهدا شد.

در حاشیه اهدای این جهزیه ها به نوعروسان ، معاون هماهنگ کننده سپاه بوکان عنوان کرد: یکی از اقدامات ارزشمند سپاه اجرای طرح محرومیت زدایی و کمک به نیازمندان در راستای تامین معیشت و رفاه زندگی است.

وی تصریح کرد: حضور بسیج در عرصه کمک به نیازمندان مثال زدنی است و بسیج در این عرصه همیشه پیشگام است.

سرهنگ منوچهر مودبی با اشاره به اینکه تهیه جهیزیه برای نوعروسان نیازمند یک سنت حسنه است که در جامعه ما به خوبی تبین شده است گفت: امروز به لطف خدا و پس از شناسایی عروسان نیازمند با همکاری کمیته امداد امام خمینی (ره)و در استانه میلاد با سعادت حضرت فاطمه (س) ۷سری جهیزیه تهیه شده است که به نوعروسانی که به تازگی ازدواج کرده ولی توانایی تامین جهیزیه نداشتند، اهداء شد.

معاون هماهنگ کننده سپاه بوکان تصریح کرد: این جهیزیه شامل ۲ تخته قالی، یک دستگاه یخچال، یک دستگاه ماشین لباسشویی، یک اجاق گاز و یکدستگاه تلویزیون به ارزش ریالی هر سری ۵۰ میلیون و در مجموع ۳۵۰ میلیون ریال بود که از محل اعتبارات معاونت محرومیت زدایی قرارگاه حمزه سید الشهداء(ع) به نوعروسان نیازمند بوکانی اهداء شد.

وی تصریح کرد: سپاه بوکان با همکاری معاونت محرومیت زدایی قرارگاه حمزه سید الشهداء(ع)  تاکنون و از اول سال جاری بیش از ۳ میلیارد ریال در حوزه های مختلف محرومیت زدایی شامل مرمت و بازسازی خانه محرومین، احداث و مرمت مساجد، مرمت مدارس، اهدای پک کامل لوازم التحریر به دانش اموزان مناطق محروم و همچنین پک ارزاق در بین محرومین اقدام کرده است.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
6 + 8 =