دیدارمعاون سیاسی استانداری کرمانشاه با پیشکسوت ورزش استان

شناسهٔ خبر: 58AFDD6B -
معاون سیاسی امنیتی استانداری کرمانشاه عصر روز گذشته با محمد تقی خسروی از پیشکسوتان ورزش کرمانشاه دیدار کرد.

به گزارش هاناخبر ، در این دیدار علاوه بر محمد ابراهمیم الهی تبار،صابر رحیمی مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه ، جمعی از مسئولین ورزش و جوانان و هیئت ژیمناستیک استان نیز حضور داشتند.
دکتر الهی تبار در این دیدار با تمجید از نقش ارزشمند این پیشکسوت ورزش استان در توسعه و راه اندازی رشته های ورزشی در استان اظهار کرد: پیشکسوتان سرمایه های ارزشمند معنوی ورزش هستند و می بایست همواره قدردان زحمات آنها در راستای توسعه و حفظ جایگاه ورزش استان طی سالیان متمادی باشیم.
وی استفاده از تجربیات و نصایح پیشکسوتان ورزش در جهت پیشرفت ورزش را توصیه کرد و خواستار مکتوب نمودن خاطرات و تلاش های این چهره فاخر ورزش استان شد.
معاون سیاسی و امنیتی استانداری کرمانشاه در ادامه به افتخارات ورزشکاران استان در عرصه رقابتهای مختلف ورزشی اشاره کرد و گفت: افتخاراتی که امروز قهرمانان و مدال آوران ورزش استان در عرصه های مختلف کسب می کنند مرهون زحمات و تلاشهای سالیان متمادی همین پیشکسوتان ورزش است و پایه و اساس فعالیت بسیاری از رشته های ورزشی در استان با تلاش این عزیزان شکل گرفته است.
وی در پایان تاکید کرد:دیدار با پیشکسوتان عرصه های مختلف و از جمله ورزش همواره لذت بخش و خاطره انگیز است.
در پایان این دیدار از سوی معاون سیاسی و امنیتی استانداری کرمانشاه با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از محمد تقی خسروی این چهره قدیمی ورزش کرمانشاه که در بستر بیماری است قدردانی شد.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
2 + 3 =