برپایی اردوی تیم ملی سپک تاکرای بانوان در کرمانشاه

شناسهٔ خبر: 061B1824 -
سومین مرحله اردوی آماده سازی تیم ملی سپک تاکرای بانوان به منظور حضور در مسابقات جهانی تایلند به میزبانی کرمانشاه در حال برگزاری است.

به گزارش هاناخبر ، رضا رستمی مدیر فنی تیم های ملی سپک تاکرای ایران در گفت و گو با خبرنگاران، با اشاره به در پیش بودن مسابقات جهانی سپک تاکرا بانوان به میزبانی کشور تایلند، اظهارکرد: این مسابقات قرار است از هشتم شهریور در شهر کورات تایلند شروع شود. 

وی افزود: به منظور حضور در این رقابت‌ها، تیم ملی سپک تاکرای بانوان ایران تاکنون دو مرحله اردوی آماده سازی را پشت سر گذاشته و مرحله سوم اردوها در حال حاضر در مرکز ورزش قهرمنی و استعدادیابی کرمانشاه در حال برگزاری است. 

مدیر فنی تیم های ملی سپک تاکرای ایران اضافه کرد: این مرحله از اردو که از ۱۷ تیر آغاز شده و تا ۲۳ این ماه ادامه خواهدداشت، ملی پوشان زیر نظر کادر فنی تیم ملی تمرینات تخصصی و آزمون های آمادگی جسمانی خود را پشت سر می‌گذارند. 

وی تاکید کرد: با نظر کادر فنی تیم ملی ۱۰ ملی پوش از استانهای کرمانشاه، اصفهان، مرکزی، کرمان و خراسان رضوی به این مرحله از اردوها دعوت شده‌اند. 

رستمی یادآور شد: ناهید ترابی، مهسا پورزال، هدیه احمدی، فاطمه احمدی، رویا ابراهیمی، کیانا قاسمی، زهرا زمانی، فاطمه حری، زهره امامی و نازنین غزلی ۱۰ ملی پوش دعوت شده به این اردو هستند.

مدیر فنی تیم های ملی سپک تاکرای ایران با بیان اینکه تیم ملی سپک تاکرای بانوان ایران در دوره قبل این مسابقات به مقام سوم دست پیدا کرده بود، گفت: با برنامه ریزی و تمریناتی که ملی پوشان پشت سر گذاشته‌اند، امیدواریم امسال هم روی سکو برویم. 

وی که رئیس انجمن سپک تاکرای استان کرمانشاه را نیز برعهده دارد، خاطرنشان کرد: چهار نفر از ملی پوشان حاضر در این اردو - فاطمه احمدی، هدیه احمدی، نازنین غزلی و رویا ابراهیمی - از استان کرمانشاه هستند. 

برچسب‌ها

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
7 + 3 =