کارستان بی سابقه 6نفر از مسئولان بوکان/ آیا روسیاهی بزرگ قرن در شهر عروسان ایران زمین رقم خواهد خورد؟

بوکانی ها مردمی قدرشناس هستند و هر کسی در هر جایگاه و مقام و مسئولیتی قدمی برای پیشرفت و توسعه شهر بردارد کاملا قدردانش هستند.

به گزارش هاناخبر ، از همان لحظه ای که زمزمه طرح سوال و استیضاح شهردار بوکان مطرح شد موج بی سابقه حمایت های مردمی از ناصح محمدخانی شهردار بوکان در فضای حقیقی و مجازی شکل و شیوه خاصی به خود گرفت و این موج هر لحظه ممکن است که با اعلام طرح وصول استیضاح با امضای پنج عضو شورا که عملا در تقابل مستقیم با افکار عمومی و مطالبه به حق شهروندان بوکانی قرار گرفته اند به طوفانی تبدیل شود که فضای حقیقی و مجازی شهر را درنوردد.
اگر در گذشته افکار عمومی از عدم ثبات مدیریتی و تغییر پیاپی شهرداران بوکان توسط شورا گلایه مند بودند اینبار اوضاع به گونه ای بی سابقه و از طرفی دیگر بسیار خطرناک در حال  رقم خوردن است و برعکس تصورات این پنج نفر از اعضای شورا حجم حمایت های مردمی از ناصح محمدخانی لحظه به لحظه بیشتر شده و هر آن در حال گسترش است و می توان از آن به عنوان استیضاح اعضای شورا توسط شهروندان یاد کرد.
بررسی نظرات شهروندان در هر نقطه و گوشه گوشه و کوچه کوچه بوکان حاکی از این است که اکثریت آنها تغییرات ایجاد شده در بوکان را دیده اند و برای آنها جای سوال است که چرا شورای شهر بوکان قرار است شهرداری را که پس از سالها در قلب موکریان تغییراتی اساسی ایجاد کرده قرار است استیضاح کنند.
بسیاری از شهروندان معتقدند که محمدخانی پس از سالها باعث شده است که بوکان نفس بکشد و این شهر در مسیر توسعه منطقی قرار بگیرد...اکثریت مطلق شهروندان می دانند که حضور محمدخانی موجب آبرو و حیثیت برای عملکرد اعضای شورای شهر شد. این پنج نفر از اعضای شورای شهر و تنی چند از حامیان پشت پرده آنها چه دوست داشته باشند و چه دوست نداشته باشند امروز ناصح محمدخانی شوالیه شهر عروسان ایران زمین است.
مطالبه مهم شهروندان عذرخواهی رسمی این پنج نفر از اعضای شورا از افکار عمومی و استعفای آنان است. کسانی که با 2هزار رای یا کمی بیشترعضو شورای شهر شده اند هم اکنون با درخواست استعفا و کناره گیری از جانب بیش از صدهزار نفر و حتی بیشتر طرف هستند.
شهروندان فهیم بوکان در طول ادوار مختلف همواره ثابت کرده اند که مردمی قدرشناس هستند و هر کسی در هر جایگاه و مقام و مسئولیتی قدمی برای پیشرفت و توسعه شهر بردارد کاملا قدردانش هستند بزرگ مردانی از جمله خشایار صنعتی، امیر کشاوری، علی زاهد، سهراب سعیدی به همراه شهردار و رئیس شورای شهر در جلسه شورای حفظ و صیانت از حقوق بیت المال استان در دو هفته گذشته یعنی 18آذرماه در فرمانداری شهرستان مهاباد که با حضور ناصر عتباتی مدیرکل دادگستری استان آذربایجان غربی همراه بود کاری کردند کارستان، در یک جلسه نفسگیر برای توسعه بوکان تمام توان خود را بکار گرفتند تا علاوه بر ۴۱ هکتار قبلی که در قالب ۴ محله هدف ستاد بازآفرینی به محدوده قانونی شهر بوکان الحاق شده است ، بصورت کاملا بی سابقه و باورنکردنی باعث شدند مقدار ۶۲ هکتار دیگر نیز در قالب ۱۲ منطقه به محدوده قانونی شهر ملحق گردد. خدمتی که اگر از حق نگذریم برای 30 سال این بزرگ مردان کفایت می کند. در همین جلسه با حمایت نامبردگان، ناصح محمدخانی با زیرکی و بصورت حرفه ای با استفاده از دو نوع ادبیات اداری و همچنین ادبیاتی عامیانه باعث شد که ۲۶۴ هکتار جهت افزایش سرانه فضای سبز و پارک به شهرداری بوکان واگذار گردد. آیا سزاوار است که چنین شهرداری با اقدامی کاملا نسنجیده و خودخواهی پنج نفر از اعضای شورای اسلامی شهر به زیر کشیده شود!!!؟
تردیدی وجود ندارد که در چنین شرایطی اعلام استیضاح شهردار بوکان روسیاهی بزرگ قرن در شهر بوکان بوده و تا ابد در تاریخ دیار سردار عزیزخان موکری ثبت خواهد شد. / امیر ایزددوست سردبیر هاناخبر    

 

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
8 + 8 =