مدیرکل امنیتی و انتظامی کردستان:

نارضایتی مردم از دستگاه‌های کردستان رصد می‌شود

شناسهٔ خبر: 470FEDF8 -
مدیرکل امنیتی و انتظامی کردستان گفت: براساس تشکیل کمیته «رصد نارضایتی» در استان، نارضایتی مردم از دستگاهای کردستان رصد می‌شوند.

به گزارش هاناخبر ، هادی روشن عصر شنبه در نشست هم‌اندیشی با خبرنگاران به تشکیل کمیته «رصد نارضایتی» به عنوان یکی از ابلاغیه‌های وزارت کشور در استان‌های از جمله استان کردستان پرداخت و اظهار کرد: این کمیته با جدیت بیشتر در کردستان همچون سایر استان‌ها فعال شده است و نارضایتی‌های مردمی از دستگاه‌ها و مسؤولان در این کمیته بررسی می‌شود.

وی یادآور شد: در کردستان نسبت به سایر استان‌ها کمترین نارضایتی از دستگاه‌ها مطرح است و هدف ما از تشکیل این کمیته این است که در کنار مدیران برای رفع کاستی‌ها و مشکلات گام برداریم.

وی تصریح کرد: در کمیته رصد نارضایتی مشکلات بررسی می‌شوند و مدیران در مورد موضوعات مطرح شده گزارشی ارائه خواهند داد و مصوباتی تصویب و پیرو مصوبات بازدیدهایی برای پیگیری رفع مشکلات و نارضایتی‌های موجود انجام می‌شود.

روشن با اشاره به اینکه جرایمی از جمله سرقت در استان کردستان پایین‌تر از سایر استان‌های کشور است، اضافه کرد: کردستان در زمینه سرقت استان آخر کشور است و این بیانگر فرهنگی بودن مردم این استان است.

مدیرکل امنیتی و انتظامی کردستان اضافه کرد: کمیته رصد نارضایتی‌ها نه تنها در سنندج بلکه در سایر شهرستان‌ها تشکیل شده است و قطعاً مردم کردستان لایق بهترین خدمات هستند و باید بتوان خدماتی مطلوب و در شأن مردم این استان ارائه داد.

وی همچنین با اشاره به تأیید صلاحیت ۱۹۵ نامزد انتخاباتی در پنج حوزه انتخابیه کردستان، افزود: در حوزه امنیت انتخابات جلسات متعددی برگزار شده و فضای امنی برای مشارکت حداکثری مردم در نظر گرفته شده است.

روشن همچنین از تمهید مقدمات رأی گیری در شعب اخذ رأی روستاهای استان خبر داد و گفت: تمامی تمهیدات مورد نظر در صورت برفگیر و مسدود بودن مسیر اندیشیده شده و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

وی اضافه کرد: در حال حاضر حتی در دورترین روستاها صندوق‌ها به صورت آنلاین فعال است و مانورهایی برای بررسی خطوط انجام شده است.

مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری کردستان با اشاره به اینکه کردستان آماده برگزاری انتخابات با امنیت کامل است، گفت: امیدواریم شاهد حضور گسترده مردم در انتخابات پیش رو باشیم.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
8 + 3 =